فرمانده نیروی هوایی ارتش از بارگیری و انتقال آخرین قطعه لایروب فوق سنگین نیروی دریایی ارتش از خرمشهر به فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: با تکمیل قطعات این لایروب و عملیاتی شدن آن، لایروبی مسیر های آبی مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان با سرعت بیشتری انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری همسو، امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده، گفت: طی شب گذشته تا ظهر امروز(پنج شنبه) نیروی هوایی ارتش با سه سورتی پرواز توسط هواپیماهای ترابری سی ۱۳۰ و بوئینگ ۷۰۷ خود، میزان ۴۱ تن بار شامل محموله کمک های مردمی و هلال احمر از قبیل چادر، پتو، چکمه، آب معدنی، مواد شوینده، مواد غذایی کنسروی و نان بسته شده را از طریق پایگاه شکاری شهید لشگری مهرآباد به مناطق سیل زده ارسال کرده است.

نصیرزاده از بارگیری و انتقال آخرین قطعه لایروب فوق سنگین نیروی دریایی ارتش از خرمشهر به فرودگاه گرگان خبر داد و افزود: با تکمیل قطعات این لایروب و عملیاتی شدن آن، لایروبی مسیر های آبی مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان استان گلستان با سرعت و وسعت بسیار بیشتری انجام می شود.

وی با اعلام اینکه نیروی هوایی ارتش آماده انتقال هرگونه بار و کمک های مردمی به مناطق سیل زده است، گفت: نخستین محموله ۵۰ تنی غذا و پوشاک برای استفاده مردم مناطق سیل زده استان خوزستان سیزدهم فروردین ماه توسط یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ نیروی هوایی ارتش به فرودگاه اهواز ارسال شده بود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا
[ad_2]