به گزارش همسو نیوز، مهندس تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان که به ارومیه سفر کرده بود، در اولین روز هفته تربیت بدنی و ورزش و در جمع کارکنان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی حضور یافت گفت: امسال شاهد کسب موفقیت ها و افتخارات پرشماری برای ورزش کشور در عرصه مسابقات جهانی و بین المللی بخصوص بازی های آسیایی و پاراآسیایی بودیم و این اتفاقات خوب سبب شادی مردم نیز شد.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز در پی موفقیت ها و افتخارات ورزش کشور، پیام های محبت آمیزی را بیان کردند که نشان می داد ایشان توجه ویژه ای به عرصه ورزش و حوزه جوانان دارند.
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان افزود: می توانیم با نگاه ویژه به ورزش و جوانان و مدیریت مناسب، آینده ای همراه با موفقیت برای کشورمان رقم بزنیم.
مهندس تندگویان در خاتمه اظهار کرد: هفته تربیت بدنی و ورزش به همه تلاشگران عرصه ورزش و جوان که برای موفقیت این حوزه تلاش می کنند تبریک می گویم و امیدوارم بتوانیم دست در دست شرایط خوبی برای کشورمان رقم بزنیم.
در پایان این مراسم، دکتر چمن‌گلی به نمایندگی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از مهندس تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و فرزند شهید والامقام محمدجواد تندگویان تجلیل نمود.

  • منبع خبر : پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی