سید امیر سلیمانی در گفتگو با مهر، اظهار کرد: از ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا کنون بیش از شش هزار و ۵۸۶ نفر در واحدهای اقامتی شهرستان بشرویه اقامت داشته اند.

وی بیان اینکه تا کنون از مجموع اقامت‌ها ۲۴۰ نفر در هتل اقامت داشتند، افزود: این رقم در مدت مشابه سال گذشته تنها ۱۵۹ نفر بوده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه ادامه داد: از مجموع اسکان‌ها یک هزار و ۸۱۱ نفر در اقامتگاه‌های بوم گردی شهرستان اقامت داشته اند در صورتی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته تنها ۱۲۶ نفر بوده است.

وی با اشاره به اینکه از مجموع اقامت‌ها تعداد چهار هزار و ۵۳۵ نفر در واحدهای اسکان آموزش و پرورش اقامت داشته اند، گفت: این رقم در مدت مشابه سال گذشته تنها یک هزار و ۵۰۷ نفر بوده که امسال افزایش حدود سه برابری داشته است.

سلیمانی بیان کرد: از ۲۸ اسفندماه سال جاری تا کنون همچنین ۴۸ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهرستان بشرویه بازدید داشته اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه بیشترین بازدیدها از خانه مستوفی، عمارت کیانی زاده، کویر بشرویه، موزه، بازارچه صنایع دستی و اقامتگاه‌های بوم گردی بوده است، عنوان کرد: خوشبختانه بازدید از کویر بشرویه نسبت به سال گذشته حدود دو برابر شده است.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر