به گزارش همسو نیوز مازیار الهامی در حالی که قرار بود امروز شنبه در چارچوب لیگ و تورنمنت بزرگ ژاپنی WMO برابر رقیبی از کانادا به روی رینگ برود، به دیدار نماینده کشور میزبان رفت و در نهایت این رقیب خود را ناک اوت کرد. موفقیت الهامی در این رقابت‌ها باعث شد که وی به بازی‌های لیگ ژاپن دعوت شود. طبق قانون این رقابت‌ها هشت نفره برتر به لیگ اصلی ژاپن راه خواهند یافت.

کاپیتان سابق تیم ملی کاراته کشورمان در وزن ۹۰- کیلوگرم در این رویداد وارد رینگ شد.

الهامی پس از کسب پیروزی در خصوص تغییر حریفش گفت: طبق برنامه‌ای که از قبل به من اعلام شده بود، قرار بر این بود که در نخستین بازی من به مصاف فایتر کانادایی بروم اما پس از حضور در تایلند به من اعلام کردند که قرار است با نماینده کشور میزبان مبارزه کنم! دلیل این اتفاق را نمی دانم، اما چندان برای ما اهمیت نداشت، چون هدفم شکست حریفم بود، حالا برایم فرقی نداشت که با فایتر کدام کشور مبارزه کنم.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه موفق شدم فایتر تایلندی را با یک ضربه کاری ناک اوت کنم. اینکه بتوانم در تایلند نماینده کشور میزبان را شکست دهم اتفاق بسیار مهمی است. خوشحالم از اینکه با شکست این فایتر به لیگ اصلی ژاپن دعوت شدم. این اتفاق خوبی برای من در این مسیر است. خوشحالم که با این پیروزی پرچم سه رنگ کشورمان را به نمایش گذاشتم و عیدی خوبی را به همه هموطنانم دادم. در پایان نیز تشکر می‌کنم از دکتر جوادفرد و مجموع تجهیزات پزشکی دکتر پن که در این مدت حامی بنده بوده بودند. من با حمایت مالی آنها موفق به حضور در این رقابت‌ها شدم.


منبع: خبرگزاری مهر