به گزارش خبرگزاری همسو نیوز سرهنگ محمد بخشنده، گفت: ساعت ۰۵:۰۰ چهارشنبه مورخه ۱۴/۰۹/۱۳۹۷ مأمورین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در محدوده بهشت زهرا به یک خودرو پژو ۴۰۵ مشکوک شدند که جهت بررسی بیشتر به راننده پژو ۴۰۵ دستور ایست داده اما راننده ۴۰۵ با افزایش سرعت اقدام به فرار کرده و به سمت اتوبان تهران-قم متواری می شود.

با آغاز تعقیب و گریز ، مامورین با استفاده از تجهیزات هشداری چندین نوبت به راننده پژو ۴۰۵ دستور ایست داده اما وی کماکان با افزایش سرعت به مسیر خود ادامه داد.

در ادامه تعقیب و گریز، مامورین جهت متوقف کردن پژو ۴۰۵ و با رعایت قانون بکارگیری سلاح چندین نوبت اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در ادامه یک خودرو سواری تیگو به مأمورین نزدیک شده تا مانع از ادامه تعقیب خودرو ۴۰۵ توسط واحد گشت پلیس مبارزه با موادمخدر شود که در این زمان با اقدام سریع مامورین، لاستیک های خودرو تیگو مورد هدف قرار گرفته و این خودرو در محدوده اتوبان به ناچار متوقف می شود.

واحد گشت پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در ادامه تعقیب و گریز با خودرو پژو ۴۰۵، لاستیک های عقب این خودرو را نیز با شلیک گلوله مورد هدف قرار دادند که راننده پژو ۴۰۵ با توجه به سرعت زیاد خودرو و عدم توانایی در کنترل خودرو با گاردریل کنار اتوبان برخورد کرده و متوقف می شود.

سرهنگ محمد بخشنده، با اشاره به دستگیری سرنشینان هر دو دستگاه خودرو تیگو و پژو ۴۰۵ با شلیک مامورین، عنوان داشت: مامورین گشت پلیس مبارزه با موادمخدر پس از دستگیری سرنشینان هر دو دستگاه خودرو تیگو و پژو ۴۰۵ ، در بازرسی از خودرو پژو ۴۰۵ موفق به کشف ۲۸ کیلوگرم حشیش و ۲۰ کیلوگرم تریاک شدند

  • منبع خبر : مهر