تقدیر فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از مسوولین و اعضای کمیته‌های اجرایی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان

به گزارشسپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در جلسه‌ای با حضور مسوولین ، از اعضای کمیته‌های اجرایی کنگره ۵۴۰۰ شهید استان کردستان تقدیر کرد.

 

سردار رجبی در این مراسم گفت: برگزاری این کنگره که از عظمت و بزرگی قابل وصفی برخوردار بود مایه مباهات برای همه دلسوزان و عزیزان شد و افتخار برگزاری موفقیت آمیز ۲ کنگره بزرگ که نتیجه آن رضایتمندی مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)که بهترین جایزه و مزد برای همه دست اندرکاران بود را به ارمغان آورد.

 

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان با تاکید بر ادامه و ممارست برنامه‌ها سپاه بیت المقدس در حوزه محرومیت زادیی و سازندگی و رسیدگی به درمان و سلامت زندگی مردم استان کردستان عنوان کرد: سپاه همواره در میدان‌های نیاز انقلاب اسلامی ، حضور داشته است و به دستگاه‌های مربوطه کمک می‌کند. سپاه در دوران جنگ زمانی که نیاز بود، به کمک نیرو‌های نظامی رفت و پس از جنگ نیز در حوزه‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی اقدامات خود را از سر گرفت و در خدمت مردم در جامعه از هر گونه تلاشی دریغ نکرد و همواره خدمت گزار مردم بوده است.

 

وی در پایان با بیان اینکه خدمت به مردم عبادت است گفت: کار برای آنان حد و سقف ندارد، اما آنچه ما را در توسعه فعالیت‌ها یاری می‌کند ورودی اطلاعات صحیح از محرومان است.

 

انتهای پیام/۰۹

منبع: سپاه نیوز
[ad_2]