به گزارش همسو نیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از فعالان رسانه‌ای که صادقانه در جریان سیل اخیر، ایام عید خود را در خدمت به مردم گذراندند، تقدیر کرد.

وزیر کشور با تشکر از فعالان رسانه‌ای اعم از صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و فضای مجازی در اطلاع رسانی سریع و صادقانه در جریان حوادث سیل اخیر کشور گفت: در ایام نوروز و تعطیلات رسمی که روزنامه‌ها منتشر نمی‌شد و بسیاری از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های رسمی نیز با حداقل نیروهای خود به سر می‌بردند، اما وجدان کاری و اخلاق حرفه‌ای باعث شد تا این رسانه‌ها به همراه فعالان سخت‌کوش در فضای مجازی این خلأ را پر کرده و نسبت به اطلاع رسانی سریع و دقیق و صادقانه از منابع و مراجع رسمی اقدام نمایند.

وزیر کشور اقدام این دسته از فعالان رسانه‌ای را مصداق بارز ایثارگری و فداکاری برای جامعه دانست و تصریح کرد: قطعاً بدون فعالیت پرتلاش عرصه رسانه‌ای امکان تسریع در امدادرسانی و خدمت کردن به مردم از سوی مسئولین و امدادرسانان فراهم نبود.

وی تاکید کرد: باید بین دو جریان سالم و صادق و دلسوز رسانه‌ای و عده‌ای معدود که با سو استفاده و فرصت طلبی قصد آلوده کردن فضای رسانه‌ای به سود و منفعت جریانات بی‌اخلاق دارند تفاوت قائل شد و رسانه‌ها خود بهترین پالایشگر این عرصه خواهند بود و مردم نیز در عمل صداقت را از دروغ پردازی و شایعه پراکنی تشخیص خواهند داد.

منبع: خبرگزاری مهر
[ad_2]