به گزارش همسو نیوز حسین فرکی در کنفرانس خبری پیش از بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر برابر سپیدرود رشت ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل اخیر شیراز، اظهار کرد: پس از بازی برابر صنعت نفت آبادان، بازیکنان پیکان پنج روز استراحت برای تعطیلات نوروز داشتند و بعد از آن نیز به دلیل شرایط نامناسب جوی نتوانستیم تمرینات خود را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در این مدت تمرینات در سالن برگزار شد، افزود: وضعیت دو تیم در جدول رده بندی بسیار حساس است البته باید اذعان کرد تیم سپیدرود رشت با توجه به بازی‌هایی که انجام داده جایگاه فعالی در خور شأن آن نیست.

فرکی با تاکید بر اینکه به دنبال کسب حداکثر امتیاز از بازی فردا هستیم، گفت: اگر شرایط جوی اجازه دهد شاهد فوتبال زیبایی خواهیم بود.

وی ضمن تمجید از مالکیت و سرمربیگری علی کریمی در سپیدرود و همچنین آرزوی موفقیت برای دست نشان، تصریح کرد: دو تیم بازیکنان خوبی دارند اما شرایط دو تیم از لحاظ ساختاری متفاوت است. امیدواریم با توجه به ضعف تمرینات به دلیل شرایط نامناسب جوی بازی خوبی از دو تیم شاهد باشیم.

فرکی با اشاره به عملکرد گذشته باشگاه پیکان در مسائل فرهنگی، افزود: به دنبال این هستیم تا جایی که می‌توانیم از ابزارهای باشگاه پیکان در راستای کمک به مردم سیل زده استفاده کنیم تا مرهمی بر روی آلام آنها باشد.

سرمربی پیکان با تاکید بر اینکه زیبایی فوتبال به حضور تماشاگران است، تصریح کرد: تیم‌های پرطرفدار در حال حاضر از شرایط خوبی در لیگ برخوردار نیستند که این نشان دهند روند نامطلوب خصوصی‌سازی در فوتبال ایران است حتی تیم‌هایی نظیر سایپا و پیکان با واگذاری‌های غلط در حال نابودی بودند.

فرکی ادامه داد: درآمدزایی در فوتبال ایران باید متناسب با حرفه‌ای شدن و به روز باشد تا شاهد رشد فوتبال و جلوگیری از هدر رفت منابع و سرمایه‌های انسانی باشیم.

سرمربی پیکان با ضمن ابراز امیدواری برای بازگشت دوباره تیم‌های نظیر پاس به سطح اول فوتبال ایران، گفت: جایگاه تیم‌هایی همانند سپیدرود در سطح اول فوتبال ایران باید حفظ و ارتقا یابد.

وی با بیان اینکه بازی‌های آینده تیم پیکان حساس و دشوار است، افزود: محمد قاضی به علت مصدومیت و شاهین ثاقبی به علت محرومیت، محرومان پیکان در بازی فردا هستند.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر