به گزارش همسو نیوز،این جشنواره  همزمان با پایان یافتن فصل پاییز در چند بخش با برنامه های متنوع از جمله مسابقه تصویر سازی با برگهای پائیزی برای نوجوانان ، نمایش تئاتر عروسکی برای خردسالان و در دو بخش نونهالان و نوجوانان با مجری گری  «سیده شهربانو نعمتی» و  «شهرام علیپور»  و اجرای نمایش ویژه نوجوانان و نونهالان صبح امروز برگزارشد.

گفتنی است در این جشنواره ایوب اعلایی رئیس شورا، مصطفی سالاریان نایب رئیس و رئیس کمیسیون فرهنگی ، علی اکبر ترابی رئیس کمسیون عمران شورا و خدمات شهر، کریم نایبی عضو شورا، علی رضا مهرپویان طارانی رئیس کمیسیون شهرسازي حقوقی و همچنین  حسین طلا شهردار اسلامشهر حضور داشته و از نفرات برتر این جشنواره تقدیر کردند.

در اين مراسم ايوب اعلايي رئیس  شوراي اسلامي شهر دقايقي درباره حمايت های ويژه اعضای شوراي اسلامي شهر از اقدامات و برنامه های  جدید شهرداری جهت خدمات بیشتر به شهروندان صحبت کرده و اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی را نیاز ضروری شهر اسلامشهر دانست.

گفتنی است مسابقه ای ویژه نوجوانان با موضوع خلق آثار هنری و خلاقانه با استفاده از برگهای پاییزی در حیاط دارالقرآن و نیز برگزاری جشن یلدا ویژه نونهالان مهد قرآن در محل دارالتلاوه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در پایان جشنواره مسئولین با اهدا جوایز  از  برگزیدگان جشنواره و مسابقه هنری تقدیر کرده و همچنین   از پرسنلی که حافظ قرآن کریم بودند با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند.

لازم به ذکر است در حاشیه مراسم خانه بازی دارالقرآن که ویژه قرآن آموزان خردسال مجهز شده بود توسط حسین طلا شهردار شهرستان اسلامشهر و مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

انتهای پیام/

حسین رشیدی

  • نویسنده : حسین رشیدی