به گزارش همسو نیوز فرهاد افشار ظهر یکشنبه در جلسه ستاد شعبانیه شهرری با اشاره به اهمیت مدیریت ارزشهای دینی و مذهبی گفت: مدیریت شهری همچون گذشته برای برپایی این جشن‌های مردمی همکاری لازم را خواهد داشت و برای برپایی هر چه باشکوه‌تر این مراسم، مشارکت شهروندان در آذین بندی نقش مهمی دارد.

وی با اشاره به ایجاد انگیزه در فعالان زیباسازی این عید بزرگ گفت: مردم همیشه به صورت خودجوش و با عشق و محبت به اهل بیت برای زیباسازی کوچه‌ها و خیابان‌ها تلاش می‌کنند و شهرداری منطقه ۲۰ نیز به پاسداشت مشارکت و همکاری شهروندان، امسال به ۳ مورد از کوچه‌های منتخب هدیه معنوی سفر کربلا را اهدا خواهد کرد.

افشار اظهار داشت: اهمیت ویژه به مراسم نیمه شعبان نیازمند معرفت به امام عصر (عج) است و همه ما به عنوان محبین حضرت می‌بایست، سیره زندگی ایشان و دیگر امامان معصوم علیهم السلام را در زندگی روزانه خود عملی سازیم.

شهردار منطقه ۲۰ تهران تصریح کرد: با توجه به پتانسیل خوب شهرداری منطقه ۲۰ در استفاده از سیستم‌های نرم افزاری اطلاع رسانی و طراحی اپلیکیشن های کاربردی، این سازمان آمادگی آن را دارد که در راستای ارتقا فرهنگ مهدویت، همکاری لازم را با ستاد شعبانیه داشته باشد.

عزیز وکیلی رئیس ستاد شعبانیه منطقه ۲۰ نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: اقلام مورد نیاز برای آذین بندی محله‌های شهرری تهیه شده و با قیمت نازل و ۴۰ درصد تخفیف در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر