به گزارش همسو نیوز امروز مردم انقلابی و همیشه در صحنه پلدختر از زن و مرد و پیرو جوان تمام اقشار مختلف فرهنگی، کشاورز، بازاری همه و همه به خیابان آمدند تا ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی حضور خود را به پشتیبانی از ولایت و انقلاب نشان دهند.

حضورگسترده راهپیمایان پلدختر در ۲۲ بهمن بیانگر پاسخگویی به یاوه گویی ها و تهدیدهای استکبار جهانی در راس آن ها آمریکای جنایتکار است که به خیال خام خود ایران ۴۰ سالگی پیروزی انقلابش را نخواهد دید اما مردم دوشاش یکدیگر با سردادن شعارهای انقلابی و ضد استکباری امروز صاحبان این تهدیدها را کوبنده تر از گذشته سر جای خود نشاندند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در پلدختر با در دست داشتن پرچم سه رنگ و پر افتخار جمهوری اسلامی ایران و پلاکاردهای با مضامین لبیک یا خامنه ای و شعارهای «مرگ بر آمریکا»  و «مرگ بر اسراییل» به دنیا نشان دادند که تحت هر شرایطی محکم تر از گذشته پشتیبان ولایت هستند و با ظلم و استکبار مبارزه می کنند.

راهپیمایان پلدختر حین پیمودن مسیرهای راهپیمایی با سردادن شعارهای «وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد؛   «مرگ بر سه کشور صهیونیسم، آمریکا و اسرائیل و انگلیس» و … تنفر و بیزاری خود را از استکبار جهانی به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان در حالی که نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه موقت پلدختر پیشاپیش آنها در حرکت بودند در نهایت با تجمع در میدان شهید بهشتی این شهر پای صحبت های سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم در مجلس نشستند.

در پایان، شرکت کنندگان در این راهپیمایی بیانیه سراسری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با سردادن شعار «الله اکبر،  خامنه ای رهبر» تایید کردند.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر