به گزارش همسو نیوز حجت‌الاسلام مهدی سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشهد اردهال ضمن اشاره به میلاد امام زمان (عج) با اشاره به سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به واسطه امام راحل اظهار داشت: تشکیل سپاه توسط امام خمینی را می‌توان یک الهام الهی قلمداد کرد، در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی این اقتدار و عظمت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب دشمنی معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی با این نهاد نظامی شده است.

وی سپاه را عامل خنثی سازی توطئه‌های دشمن دانست و گفت: نجات سوریه و عراق به واسطه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تحقق یافت و امروز سپاه به خار چشم دشمنان و به استخوانی در گلوی دشمن تبدیل شده است.

امام جمعه مشهد اردهال ضمن اشاره به روز ارتش و بیان خاطره‌ای از شهدای ارتش بیان داشت: ارتش نیز صحنه‌ای بسیار زیبا از هم بستگی و اتحاد را در واکنش به تروریستی خواندن سپاه توسط دولت آمریکا به نمایش گذاشت.

وی ضمن اشاره به سالروز حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس گفت: فرمان ارائه شده به سربازان آمریکایی در این حمله، ترور امام راحل بود اما به لطف خدا تجهیزات آنها در آن شب گرفتار طوفان شن شد و به گفته امام راحل شن‌ها مأمور نجات نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند.

سلیمانی ضمن محکوم کردم اقدام آمریکا در تروریستی خواندن سپاه گفت: آمریکایی‌ها با این اقدام متوجه شدند که جان سربازان خود را به خطر انداختند به نوعی که با کوچک‌ترین تجاوزی خلیج فارس را به گورستان آمریکایی‌ها تبدیل می‌کنیم.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر