به گزارش همسو نیوز حجت الاسلام حسن روحانی شامگاه چهارشنبه دربازدید از روستای سیلزده کردخیل مرکز مازندران با تاکید بر رفع مشکلات سیل زدگان تصریح کرد: دولت با همه توان در کنار و خدمت مردم است و برای حل مشکلات تلاش می‌کند.

وی با اظهار اینکه دولت با همه وجود برای رفع مشکلات سیلزدگان می‌کند گفت: برای کمک به سیلزدگان و خسارت دیدگان، کمک بلاعوض و تسهیلات بلند مدت داده می‌شود.

روحانی یادآور شد: برای رفع مشکلات باید دست به دست هم دهیم و با همه توان دولت در خدمت مردم است زیرا آغاز سال جدید برای همگان درد، غم و رنج بود ودر کنار رحمتی که خداوند با بارانش نازل کرد، برای زندگی عده‌ای از هموطنان عزیزمان بواسطه سیل و سیلاب، مشکلاتی پیش آمد.

رئیس جمهور تاکید کرد: به همه آنهایی که مسکن‌شان خسارت دیده، یا شغل، دام و زمین کشاورزی‌شان دچار آسیب شده، حتماً هم کمک بلاعوض می‌شود و هم وام بلندمدت کم‌بهره خواهیم داد.

وی افزود: دولت با همه توان در کنار و در خدمت مردم است و انشاء‌الله خداوند بزرگ در این سالی که سال امیرالمؤمنین (ع) است، همه ما را یاری می‌کند و همه باید دست به دست هم دهیم و مشکلاتی که پیش آمده را رفع کنند.

حجت الاسلام روحانی با اظهار اینکه امروز بسیاری از استان‌های کشور بویژه خوزستان درگیر مشکل بارندگی شدید و سیلاب هستند گفت: باید دست به دست هم دهیم تا از مشکلات عبور کنیم و امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد که همواره خدمتگزار خوبی برای شما مردم باشیم.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز به اقدامات صورت گرفته برای کاهش و حل بحران سیل در استان اشاره کرد و گفت: تمام مدیران به ویژه اعضای ستاد مدیریت بحران به صورت شبانه روی پای کار بوده‌اند.

سیل اخیر هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به بخش‌های مختلف در استان مازندران خسارت زد.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر