به گزارش خبرگزاری همسونیوز، چهلمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر از امروز (پنج شنبه) درسالن شهید دستغیب شهر شیراز در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

در پایان رقابت‌های روز نخست نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز – پویا ناصرپور

۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد – ایمان محمدی

۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی – رضا عباسی

۶۷ کیلوگرم: محمد مراد الیاسی- حسین اسدی

۷۲ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد – اشکان سعادتی فر

۷۷ کیلوگرم: حمیدرضا جعفری- پژمان پشتام

۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی – مهدی ابراهیمی

۸۷ کیلوگرم: بهروز هدایت- رامین طاهری

۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی- محمدهادی ساروی

۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری- علی اکبر یوسفی

نتایج دیدارهای نیمه نهایی:

۵۵ کیلوگرم:

پویا دادمرز ۹- محمد دانیالی صفر

پویا ناصرپور ۸ – محمد حسینوند صفر

۶۰ کیلوگرم:

مهدی محسن نژاد ۹ – تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر

ایمان محمدی ۷ – آرارات منوچهریان (ارمنستان) صفر

۶۳ کیلوگرم:

رضا عباسی ۵- رضا مردی ۲

میثم دلخانی ۷- شیرزاد بهشتی طلا صفر

۶۷ کیلوگرم:

حسین اسدی ۴ – کرامت عبدولی صفر

محمد مراد الیاسی ۹ – محمد سادات رضایی صفر

۷۲ کیلوگرم:

اشکان سعادتی فر ۶ – امیر عبدی ۳

امین کاویانی نژاد ۸ – محمدرضا رستمی صفر

۷۷ کیلوگرم:

حمیدرضا جعفری ۳ عارف حبیب الهی ۲

پژمان پشتام ۸ – پرهام قنبری صفر

۸۲ کیلوگرم:

جمال اسماعیلی ۱۰ – سید محمد چوبچیان صفر

هادی ابراهیمی ۱۱ – عباس مهدی زاده صفر

۸۷ کیلوگرم:

بهروز هدایت ۴ – یوسف قادریان ۱

رامین طاهری ۴ – مهدی فلاح ۳

۹۷ کیلوگرم:

محمدهادی ساروی ۵ آرمان علیزاده ۲

مهدی بالی ۵ – علی اکبر حیدری ۴

۱۳۰ کیلوگرم:

علی اکبری یوسفی ۲ – شهاب قوره جیلی ۱

پارسا نظری ۳ (ضربه فنی) – امین میرزازاده صفر

همچنین نفرات زیر نیز در دیدار رده بندی حضور دارند:

۵۵ کیلوگرم:

محمد دانیالی – فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان)

۶۰ کیلوگرم:

میلاد رضانژاد – تیگران میناسیان (ارمنستان)

۶۳ کیلوگرم:

رضا مردی – محمد سلطانی

۶۷ کیلوگرم:

کرامت عبدولی-

۷۲ کیلوگرم:

امیر عبدی – ابوالفضل زینتی رفاه

۷۷ کیلوگرم:

محمد شربی نیازی- عارف حبیب الهی

آرمان باغداساریان (ارمنستان) – پرهام قنبری

۸۲ کیلوگرم:

محمد ناقوسی- سید محمد چوبچیان

عباس مهدی زاده –

۸۷ کیلوگرم:

محمد نصرتی – یوسف قادریان

مهدی فلاح – حسین نوری

۹۷ کیلوگرم:

مهدی علیاری- آرمان علیزاده

علی اکبر حیدری- حسین شکری

۱۳۰ کیلوگرم:

بهنام مهدی زاده – شهاب قوره جیلی

محمدسروش رنجبر – امین میرزازاده

دیدارهای شانس مجدد فردا برگزار می‌شود که پس از آن سایر نفرات راه یافته به دیدار رده بندی مشخص خواهند شد.

نتایج رقابت‌های برگزار شده به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:

مقدماتی:

رضا خدری ۹ – سجاد عباس پور صفر

پویا ناصرپور ۹- علی نوربخش صفر

محمد هادی شعبانی ۷- محمد حسینوند پناهی ۶

یک چهارم نهایی:

محمد دانیالی ۳- مهرگان جهانگیری ۱

پویا دادمرز ۹ – فیروز میرزا رجب اف (تاجیکستان) ۴

محمد حسینوند ۸- رضا خدری ۱

پویا ناصرپور ۴- محمدهادی شعبانی ۱

نیمه نهایی:

پویا دادمرز ۹- محمد دانیالی صفر

پویا ناصرپور ۸ – محمد حسینوند صفر

۶۰ کیلوگرم:

مقدماتی:

حسین جاویدی ۵- مهدی قادری ۱

آرارات منوچهریان (ارمنستان) ۱۱ – محسن شیخی ۳

مهرداد مردانی ۷- امید آرامی صفر

ایمان محمدی ۲- امیرحسین خوانساری صفر

یک چهارم نهایی:

مهدی محسن نژاد ۳ (ضربه فنی) – میلاد رضانژاد ۱

تیگران میناسیان (ارمنستان) ۹- مصیب اکبری صفر

آرارات منوچهریان (ارمنستان) ۷- حسین جاویدی ۲

ایمان محمدی، برنده ۱- مهرداد مردانی ۱

نیمه نهایی:

مهدی محسن نژاد ۹ – تیگران میناسیان (ارمنستان) صفر

ایمان محمدی ۷ – آرارات منوچهریان (ارمنستان) صفر

۶۳ کیلوگرم:

مقدماتی:

میثم دلخانی ۳- آرمین محب ثابت صفر

محمد نوربخش ۱۱- حسین عباسی ۲

سعید ارجمند ۵- ساموئل آقاجانیان صفر

شیرزاد بهشتی طلا ۵- هراچیا پوغوسیان ۳

یک چهارم نهایی:

رضا مردی ۶- آرتور کنستانتینوف (روسیه) صفر

رضا عباسی ۹ – محمد سلطانی صفر

میثم دلخانی ۱۳- محمد نوربخش ۱۰

شیرزاد بهشتی طلا ۳- سعید ارجمند ۱

نیمه نهایی:

رضا عباسی ۵- رضا مردی ۲

میثم دلخانی ۷- شیرزاد بهشتی طلا صفر

۶۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)

محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)

یک هشتم نهایی:

حسین اسدی ۸- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر

محمدرضا مختاری ۳- علی ذکایی مهر صفر

سرگئی پاولوف (روسیه) ۸- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر

کرامت عبدولی ۵- شاهین بداغی ۳

وحید میرفتح الهی ۳- سامان عبدولی ۱

محمد مراد الیاسی ۷- سجاد ایمن طلب ۱

هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده ۸- نیما اسماعیلی صفر

محمدجواد سادات رضایی ۷- مبین جان احمداف (تاجیکستان) ۲

یک چهارم نهایی:

حسین اسدی ۹- محمدرضا مختاری صفر

کرامت عبدولی ۹- سرگئی پاولو (روسیه) صفر

محمد مراد الیاسی ۵- وحید میرفتح الهی ۳

محمد جواد سادات رضایی ۱۶ – هایک ملکیان (ارمنستان) ۷

نیمه نهایی:

حسین اسدی ۴ – کرامت عبدولی صفر

محمد مراد الیاسی ۹ – محمد سادات رضایی صفر

۷۲ کیلوگرم:

مقدماتی:

امین کاویانی نژاد ۱۰- علی ارسلان ۳

محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)

برومند اصلان ۸- عباس محب تاش ۲

محمدرضا رستمی ۸- مصلح الدین اوروکوف ۴

یک چهارم نهایی:

امیر عبدی ۵- آرمن هاکوبیان (ارمنستان) ۴

اشکان سعادتی فر ۶- ابوالفضل زینتی رفاه ۲

امین کاویانی نژاد ۷- محمدرضا گرایی ۵

محمدرضا رستمی ۳- برومند اصلان ۲

نیمه نهایی:

اشکان سعادتی فر ۶ – امیر عبدی ۳

امین کاویانی نژاد ۸ – محمدرضا رستمی صفر

۷۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)

پرهام قنبری ۷- محمد عربی ۳

یک چهارم نهایی:

عارف حبیب الهی ۳- عظیم گرمسیری صفر

حمیدرضا جعفری ۱۰- محمد شربی نیازی ۱

پژمان پشتام ۴- آرمان باغداساریان (ارمنستان) صفر

پرهام قنبری ۷- رسول گرمسیری ۱

نیمه نهایی:

حمیدرضا جعفری ۳ عارف حبیب الهی ۲

پژمان پشتام ۸ – پرهام قنبری صفر

۸۲ کیلوگرم:

مقدماتی:

عباس مهدی زاده ۸- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) ۵

کیوان رضایی ۹- محمدجعفر توسلی صفر

مهدی ابراهیمی ۴- مهرداد بهرامی ۱

یک چهارم نهایی:

سید محمد چوبچیان ۸- رینات ژومبایف (قزاقستان) صفر

جمال اسماعیلی ۷- محمد ناقوسی ۲

عباس مهدی زاده ۶ (ضربه فنی) – پیام بویری ۳

مهدی ابراهیمی ۱۳- کیوان رضایی ۱۲

نیمه نهایی:

جمال اسماعیلی ۱۰ – سید محمد چوبچیان صفر

هادی ابراهیمی ۱۱ – عباس مهدی زاده صفر

۸۷ کیلوگرم:

یک چهارم نهایی:

یوسف قادریان ۳- سامان عزیزی ۱

بهروز هدایت ۶- محمد نصرتی ۱

رامین طاهری ۶- حسین نوری صفر

مهدی فلاح ۹ – آلبرت یقیکیان (ارمنستان) ۱

نیمه نهایی:

بهروز هدایت ۴ – یوسف قادریان ۱

رامین طاهری ۴ – مهدی فلاح ۳

۹۷ کیلوگرم:

مقدماتی:

علی اکبر حیدری ۱۲- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) ۲

محمد یگانه ۱۰ (ضربه فنی) – کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر

یک چهارم نهایی:

علی اکبر حیدری ۲- محمد یگانه ۱

آرمان علیزاده ۱۲- داود فلاحی ۱

مهدی بالی ۵- حسین شکری ۱

محمدهادی ساروی ۵- مهدی علیاری ۳

نیمه نهایی:

محمدهادی ساروی ۵ آرمان علیزاده ۲

مهدی بالی ۵ – علی اکبر حیدری ۴

۱۳۰ کیلوگرم:

مقدماتی:

پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)

محمد سروش رنجبر ۶- محمدرضا عبدیان ۲

یک چهارم نهایی:

شهاب قوره جیلی، برنده – مسعود نعمت چکانی (حاضر نشد)

امین میرزازاده ۸- مسعود میرزائیان صفر

علی اکبر یوسفی، برنده ۳- بهنام مهدی زاده ۳

پارسا نظری ۳ – محمد سروش رنجبر صفر

نیمه نهایی:

علی اکبری یوسفی ۲ – شهاب قوره جیلی ۱

پارسا نظری ۳ (ضربه فنی) – امین میرزازاده صفر

شانس مجدد:

محمدسروش رنجبر، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)

منبع:خبرگزاری:مهر

http://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg