به گزارش همسو نیوز ناصر اسحاقی پیش از ظهر سه شنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته هنر استان اردبیل تصریح کرد: اکران فیلم «سیمای جهانی سینمای کوتاه اردبیل» در سینما تک اردبیل انجام پذیرفته و از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز مورد بازدید علاقه‌مندان به تاریخ فرهنگ و سینمای استان قرار خواهد گرفت.

وی به ضرورت برگزاری برنامه‌های هفته هنر استان اردبیل با شکوه و نظم مناسب تاکید کرد و افزود: برنامه‌های دومین هفته هنر استان از امروز آغاز شده و تا روز دوشنبه ۲۷ اسفندماه ادامه خواهد یافت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به جزئیات برنامه‌های درنظر گرفته شده در این مدت اشاره کرد و یادآور شد: افتتاح نمایشگاه پوستر «یک سال فرهنگ و هنر»، برگزاری کارگاه تخصصی مد و لباس و اکران فیلم با ژانر کمدی از برنامه‌های درنظر گرفته شده در طی هفته هنر استان اردبیل خواهد بود.

وی در ادامه از حضور بر مزار هنرمندان فقید استان و اجرای برنامه یک روز با هنر معاصر با هنرنمایی هنرمندان استانی در محوطه مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل خبر داد.

اسحاقی در ادامه از برگزاری گفتمان تئاتر فردا با حضور فعالان نمایش خبر داد و یادآور شد: کارگاه تحلیل پوستر و نشست صمیمی و گفتمان موسیقی نیز در برنامه‌های این هفته گنجانده شده است.

وی از برگزاری آئین اختتامیه هفته هنر اردبیل و برگزاری برنامه چلچراغ شعر و داستان در آخرین روز از هفته هنر استان اردبیل همزمان با ۲۷ اسفند ماه خبر داد و یادآور شد: این برنامه در تالار شمس عطار اردبیلی برگزار شده و استقبال مناسب علاقه‌مندان به فرهنگ و هنر در اجرای تمامی برنامه‌ها مورد انتظار است.


منبع: خبرگزاری مهر