نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی با فوریت به طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی در صحن علنی مجلس شد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، مالک شریعتی نیاسر در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در تذکری با استناد به تبصره (1) ماده (100) قانون آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: قبل از دو هفته فرصت سرکشی به حوزه‌های انتخابیه با درخواست 50 نفر از نمایندگان گزارش کمیسیون برنامه و بودجه برای رسیدگی به طرح تأمین کالاهای اساسی با کالابرگ الکترونیکی در جلسه علنی موافقت شد و بر اساس آئین نامه این طرح باید یا در همان جلسه و یا در جلسه بعدی در دستور کار قرار می گرفت. 

وی در ادامه اظهار کرد: اما متاسفانه این طرح در دستور کار امروز مجلس قرار نگرفته هر چند تامین کالاهای اساسی در شرایط کنونی نیاز مبرم کشور بوده و موضوع مورد انتظار مردم است. انتظار می رود این طرح با اولویت در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

محمد باقر قالیبافرئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر وی گفت: موضوعات اعاده شده از شورای نگهبان در اولویت رسیدگی قرار گرفته است و کمیسیون برنامه و بودجه نیز موضوع مورد نظر را در دستور کار قرار داده و حتماً با اولویت در دستور کار صحن مجلس نیز قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری