به گزارش همسو نیوز از قائم‌شهر، در پایان نیمه اول دیدار نساجی مازندران و سپاهان درگیری شدیدی میان امیرقعله نویی سرمربی تیم سپاهان اصفهان و یکی از عوامل اجرایی تیم میزبان شکل گرفت که در پایان با وساطت مامورین نیروی انتظامی به این درگیری پایان داده شد.

هواداران تیم نساجی مازندران علیه امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان اصفهان شعار دادند که این امر باعث عصبانیت شدید سرمربی اصفهانی‌ها شد و او از مسعود مرادی مسئول برگزاری این دیدار خواست که حرکات هواداران تیم نساجی مازندران را ثبت کند.

دیدار تیم‌های نساجی مازندران و سپاهان اصفهان عصر امروز در ورزشگاه وطنی قائم‌شهر برگزار شد.

تساوی جلالی و قلعه نویی در جهنم وطنی/نساجی قلعه نویی را از صدر دور کرد

در نهایت دو تیم فوتبال سپاهان اصفهان و نساجی مازندران عصر جمعه به مصاف یکدیگر رفته که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار دو تیم نساجی مازندران و سپاهان اصفهان تک موقعیت‌هایی داشتند اما با بی دقتی مهاجمان دو تیم تبدیل به گل نشد تا جدال قلعه نویی و جلالی در نیمه دوم جذاب تر شود.

در نیمه دوم نیز سپاهان تیم برتر زمین بود و چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه حامد لک ایجاد کرد اما هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد تا در پایان این دیدار جذاب و تماشایی دو تیم به تساوی بدون گل رضایت بدهند.

تیم فوتبال سپاهان با ۴۹ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و تیم نساجی مازندران با  ۲۵ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول قرار دارد.

انتهای پیام/ن

منبع: خبرگزاری تسنیم
[ad_2]