به گزارش همسو نیوز حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای پیش از ظهر در مراسم تودیع و معارفه رئیس‌کل جدید دادگستری سیستان و بلوچستان که در سالن اجتماعات نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: عزت امروز ملت ایران در طول تاریخ بی سابقه است.

وی با تاکید بر اینکه عامل این عزت و افتخار مردم ایران عظمت اسلام است، افزود: امروز مردم ما از عزت و شرافت خوبی در سطح دنیا برخوردار هستند و دلیل اصلی آن هم اعتماد به نفس توام با ایمان آن هاست.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: از همین رو همه مسئولان کشور به شکرانه این عزت، استقلال و امنیت و به منظور قدردانی از فداکاری و رشادت های شهدا، جانبازان و خانواده های باید حداکثر تلاش خود را به کار بگیرند.

وی با تاکید بر لزوم شناخت درست مسائل سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شناخت درست مسائل این استان و ارائه راه حل های درست برای حل آن ها و نظارت بر چگونگی اجرای راه حل ها موضوع بسیاری مهمی است.

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای گفت: در قدم اول باید مشکلات استان سیستان و بلوچستان به درستی احصا و شناسایی شود و سپس با هم افزایی و همفکری راهکارهای لازم برای برطرف کردنشان در دستور کار قرار بگیرد.

وی با تاکید بر حمایت از رونق تولید در کشور اظهار داشت: امروز ما در جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم از همین رو با ید حتما از همه تولید ککندگان خصوصا کارگاه های تولیدی کوچک حمایت کنیم.


منبع: خبرگزاری مهر