حجت الاسلام رحیم اختیاری، در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری در امامزادگان شهرستان مرند ابراز داشت: طرح آرامش بهاری در امامزاده‌های سید ابراهیم، سید حسن و محمد ابرغان و سید حسن کوه کمر شهرستان مرند در حال اجراست.

وی افزود: این طرح شامل خیمه‌های معرفت، مشاوره خانواده، کار با کودکان و… است که یکی از مبلغان اعزامی از قم تا پایان تعطیلات نوروزی در این امامزادگان مستقر است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند خاطرنشان کرد: در ایام فاطمیه نیز ۲ نفر از مبلغین از شهر مقدس قم با حضور در امامزادگان شهرستان مرند به اجرای تبلیغ پرداختند.

حجت الاسلام اختیاری همچنین از اجرای طرح «ضیافت الهی» در ماه رمضان در این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: طرح «ضیافت الهی» در ماه مبارک رمضان امسال با حضور مبلغین در سطح امامزادگان شهرستان مرند اجرا می‌شود.

وی افزود: اقامه نماز جماعت، سخنرانی، برنامه‌های مخصوص شب قدر و… از جمله این برنامه‌ها است که برای ماه رمضان امسال برنامه ریزی شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مرند گفت: به احتمال زیاد حداقل ۲ نفر از مبلغین شهر قم برای حضور در این طرح در مرند حضور خواهند داشت.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر