به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به بهانه ی نزدیکی دربی رفت نود و هفت و بازی های برگشت نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا مصاحبه ایی انجام دادیم با بازیکن اسبق پرسپولیس و  تیم ملی.

شیث رضایی در رابطه با اوضاع تیم ملی و قرار داد کی روش گفت:
لجاجت کی روش با پرسپولیس برانکو و عدم دعوت سیدجلال به تیم ملی باعث شد که من علاقه ایی به این سرمربی پرتغالی نداشته باشم و بازی های ملی را هم دنبال نکنم درواقع نتایج تیم ملی برای من حائز اهمیت نیست.
تیم ملی من پرسپولیس است و انقدر بزرگ هست که بتواند جای تیم ملی را برای من پرکند.
بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در رابطه با بازی نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا افزود:
بازی روز دوشنبه پرسپولیس مقابل الدحیل قطر، بازی خوبی است و نتیجه ایی که من پیش بینی می کنم دو بر هیچ به نفع پرسپولیس است اما هر نتیجه ای هم رقم بخورد، چیزی از عشق و علاقه من به این تیم کم نخواهد شد.
برای تیم استقلال هم در مصاف با السد قطر آرزوی موفقیت می کنم چرا که وقتی صحبت از نماینده ی ایران در آسیا باشد دیگر رنگ ها معنایی ندارند.
رضایی پرسپولیس را مدعی اصلی قهرمانی لیگ می داند و در باره ی رای سوپر جام چنین می گوید:
طبق معمول مدعی اصلی قهرمانی پرسپولیس است .
پرسپولیس با وجود محرومیت ازپنجره نقل و انتقالات و نیمکت ذخیره ی خالی تا به اینجای کار نتایج مطلوبی کسب کرده است و همچنان تیم بزرگی است.
در مورد سوپرجام هم پرسپولیس آماده ی بازی بود واین تیم استقلال بود که به هر دلیلی نتوانست یا نخواست در بازی حضور پیدا کند و در نتیجه کمیته ی انظباطی و کمیته ی استیناف رای را به نفع پرسپولیس صادر کردند.
کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس در خصوص حساسیت دربی و قانون نود به ده درصد تماشاگران گفت:
دربی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد و پرسپولیس نباید گول بازی های ضعیف استقلال در لیگ را بخورد، چراکه شرایط تیم حریف در لیگ، ملاک باخت در دربی نمی باشد.
قانون جایگاه نود به ده درصد تماشاگران از نظر من جالب نیست چراکه ما عادت کردیم همیشه استادیوم آزادی را پنجاه پنجاه قرمز و آبی ببینیم و فکر نمی کنم این قانون درباره ی دربی ایده ی جذابی باشد.

رضایی در پایان در خصوص حضور مجدد در فوتبال ادامه داد :
در عرصه ی فوتبال ، مربیگری را دنبال می کنم و پس از دریافت مدرک سی آسیا، برای یاد گرفتن و کسب تجارب بیشتر، کنار چند مربی باتجربه کار میکنم.
پس از آن برنامه دارم که تیم کوچکی را در اختیار بگیرم و از پایه مربیگری را شروع کنم،به عقیده ی خودم در این زمینه باهوش هستم و معتقدم آدمی در زمینه ی مربیگری موفق می شود که با جو و حاشیه هایی که در فوتبال وجود دارد به خوبی آشنا باشد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : یاسمن آب روشن