به گزارش همسو نیوز حجت الاسلام سید علی حسینی ظهر دوشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در میدان تختی بروجرد گفت: مردم ایران با پیروی از رهنمودهای پیامبر گونه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری با تمام توان برای دفاع از میهن اسلامی و پیروزی حق بر باطل ایستاده اند.

وی افزود: مردم به فرمان امام راحل(ره) در اوایل انقلاب به میدان آمده و اطاعت محض کردند و در مقابل رژیم شاهنشاهی که سر سپرده غرب بود ایستادند و دشمنان استکباری را از پا درآوردند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: امام راحل(ره) در آن زمان به عنوان مرجع تقلید مسلمانان به پا خاستند و مردم نیز پشت سرشان با اخلاص ایستادند؛ این مرجع تقلید با دخالت دشمنان به زندان رفتند تبعید شدند.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه شهادت فرزند امام راحل(ره) آقا سید مصطفی نقطه عطفی برای خروش مردم ایران علیه استکبار بود، ادامه داد: مردم در طول چندین ماه مقاومت کردند و شهید دادند و امروز پس از چهل سال تحمل تحریم های دشمنان علیه ملت ایران همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

وی، با بیان اینکه دشمنان با راه اندازی گروه های محارب سعی در شکست ایران داشته اند، اظهار داشت: دشمنان بعد از وارد کردن ضربات مهلک در طول جنگ تحمیلی و بعد از آن، امروز نیز می خواهند با تحریم های اقتصادی و اخلال نظم در داخل کشور، ملت ایران را به غرب وابسته و مردم را فلج کنند اما کور خوانده اند.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه امروز حضور ‌پرشور مردم در راهپیمایی چشم دشمنان را کور خواهد کرد، افزود: تواضع در مقابل مومنان، خشونت در مقابل استکبار، دوستی با پروردگار، نترسیدن از سرزنش سازمان هایی که دم از حقوق بشر می زنند اما خود ضد حقوق بشر هستند از ویژگی های ملت بسیجی همیشه در صحنه ایران است.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه ایران کانون انقلاب، استقلال و آزادی شده است، تاکید کرد: ایران کانون دفاع از مظلومان است و راه انقلاب اسلامی تا رسیدن این پرچم به دست صاحب اصلیش حضرت ولیعصر(عج) ادامه خواهد داشت.

وی، افزود: اگر دشمنان ایران بخواهند علیه ملت توطئه ای به پا کنند موشک های دوربرد ایران دشمنان را در دل خاک سرزمین خود آنها نشانه رفته و متلاشی خواهند کرد.

امام جمعه بروجرد بیان داشت: ملت ایران در سراسر دنیا ملتی سرافراز، سربلند و عزتمند هستند و مشاور ترامپ هم که می گفت ملت ایران جشن چهلمین پیروزی انقلاب را نمی بیند امروز خروش مردم را ببینند و بدانند این انقلاب رو به جلو پیش خواهد رفت و مستحکمتر از گذشته به راه خویش ادامه خواهد داد.

حجت الاسلام حسینی در بخشی دیگر از سخنانش، گفت: بروجرد علی رغم سابقه درخشانی که دارد دارای مشکلاتی است که انتظار داریم مسئولان با نظارت بر بازار، گرانی و قیمتها عدم رضایت مردم را برطرف کنند.

وی تاکید کرد: بین مسئولان و مردم باید اتحاد ایجاد شود مردم بروجرد مردمی نجیب هستند و امروز با صلابت حضور پیدا کرده اند و این مردم شایسته خدمت هستند.

امام جمعه بروجرد، بیان داشت: این مردم مسئولان دلسوز و با صداقت را دوست دارند و انتظار دارند مسئولان نیز با نظارت بیشتر در رفع مشکلات بیکاری، گرانی و … شهر تلاش کنند.


منبع: خبرگزاری مهر