به گزارش همسو نیوز، محمدحسین حیدری پیش از ظهر جمعه در دومین روز از سفر به استان اردبیل از مراکز درمانی تروما، MRI و بخش سی تی آنژیو بیمارستان امام خمینی (ره)، بیمارستان فاطمی و بیمارستان در حال احداث نجف زاده اردبیل بازدید کرد.

وی پس از بازدید از این مراکز و پس از بحث و تبادل نظر با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در خصوص کمک به تحقق اعتبارات مورد نیاز بخش در حال احداث تروما بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل تاکید کرد.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت همچنین در بازدید از بخش سی تی آنژیو بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل جهت ترخیص دستگاه سی تی آنژیو از گمرگ که توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خریداری شده دستور پیگیری داد.

حیدری در بازدید از بیمارستان در حال احداث نجف زاده اردبیل نیز بیان داشت: جهت افزایش تعداد تخت‌های این بیمارستان و نحوه تأمین اعتبار در نشستی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و رئیس اداره کل مسکن اردبیل در وزارت بهداشت پس از بررسی‌های لازم مساعدت به عمل خواهد آمد.

وی همچنین در بازدید از بخش‌های مختلف مراکز درمانی اردبیل از نحوه ارائه خدمات درمانی به مراجعان ابراز رضایت و از بیماران بستری ملاقات کرد.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر