به گزارش همسو نیوز پائولو سرجیو سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان عصر امروز جمعه در نشست خبری بعداز بازی دو تیم تراکتورسازی و نفت شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی با اشاره به اینکه تیم ما امروز خیلی تلاش کرد تا نتیجه بگیرد و مستحق نتیجه بهتری بودیم گفت: فکر می‌کنم امروز ما خیلی خوب بازی کردیم، به بازیکنانم برای این تلاش تبریک می گویم.

سرجیو با تاکید بر اینکه تیمش امسال نسبت به سال قبل متحول شده اظهار داشت: می‌توانم بگویم که تیم سال قبل نابود شده است. ما تیم جدیدی را ساختیم و روی بازیکنان جوان حساب کردیم. آنها کیفیت خودشان را تا اینجا نشان دادند.

وی با بیان اینکه تراکتورسازی تیم خیلی خوبی است و بازیکنان بین المللی خوبی هم جذب این تیم شده است، افزود: ما امروز بهتر از تراکتورسازی بودیم، ما در بازی امروز توانستیم کیفیت خودمان را نشان دهیم اما نتوانستیم نتیجه بهتری بگیریم.

سرمربی نفت آبادان با اشاره به اینکه: همیشه نگاه ما به تیم‌های بالاتر در جدول است، گفت: به کیفیت کاری که داریم ایمان داریم اما بازیکنان نیاز دارند تا تجربه‌های بیشتری کسب کنند.

وی سپس گفت: ما امروز هم بازی خوبی انجام دادیم اما نتیجه لازم را نگرفتیم. ما ۱۵ بازی را مساوی کردیم اما اگر شما این ۱۵ بازی را ببینید متوجه می‌شوید که ما برای تساوی به زمین نرفتیم.

وی ادامه داد: ما ۶ امتیاز از منطقه خطر فاصله داریم و اگر مردم از نتایج ما ناراضی هستند این موضوعی طبیعی است. به بازیکنانم اطمینان دارم و به کاری که انجام می‌دهیم، مطمئن هستم.

سرجیو با تاکید بر اینکه اگر مردم از موقعیت ما عصبی هستند حق دارند، ادامه داد: اگر از بالای جدول نگاه کنید، تیم‌ها تنها با ۵،۶ امتیاز بالاتر از ما قرار دارند. نگاه ما همیشه به بالای جدول است، نه پایین جدول.

وی گفت: به کیفیت بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، ایمان داریم. بازیکنانی که قبلاً بازی نمی‌کردند، بازی به بازی تجربه لازم را به دست می‌آورند.

وی سپس افزود: در بازی امروز مثل دیدارهای گذشته خیلی بهتر از حریف کار کردیم، اما نتیجه لازم را نگرفتیم. ما باید بیشتر از آن چیزی که لازم است، کار کنیم. باید تیم‌تر باشیم تا به گل برسیم.


منبع: خبرگزاری مهر