به گزارش همسو نیوز، بهروز ندائی ظهر شنبه در جلسه ستاد اربعین حسینی با بیان اینکه وضعیت در مناطق سیل زده مناسب نیست، افزود: خواستار مساعدت و یاری مردم و دستگاه‌های اجرایی استان به هموطنان سیل زده هستیم و در این راستا از ظرفیت موکب‌های اربعین حسینی نیز استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه موکب اربعین حسینی استان در استان خوزستان مستقر و خدمات پزشکی، تهیه غذای گرم و جمع آوری و توزیع کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی را انجام می‌دهد، یادآور شد: از عموم دستگاه‌های دولتی استان همکاری صمیمانه و مشارکت جدی در اعزام و استقرار موکب‌ها را در جنوب کشور خواستاریم.

جانشین رئیس ستاد اربعین حسینی استان اردبیل از اعزام دستگاه‌ها و ماشین آلات سنگین و نیز کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوع دوست استان به ارزش دو میلیارد تومان طی روزهای گذشته به مناطق سیل زده خبر داد و افزود: ظروف یک بار مصرف، آب معدنی، آرد خام، مواد غذایی از جمله اقلامی است که به این مناطق ارسال و در موکب‌های اربعین استان توزیع می‌شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد موکب‌های اربعین حسینی استان با بهره گیری از تجربیات سال‌های گذشته در ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی در ارائه خدمات به مردم سیل زده بیش از پیش موفق باشند.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر