به گزارش همسو نیوز حجت الاسلام سید علی حسینی ظهر یکشنبه در آیین افتتاحیه سرای دانشجویی یاس دانشگاه آیت الله بروجردی در مجتمع فرهنگی غدیر اظهار داشت: مشکل فعلی جامعه معیشت مردم است که مسئولان باید برای برطرف شدن مشکلات موجود تلاش کنند.

وی تصریح کرد: مردم از گرانی و اختلاف فاحش قیمت ها در بازار و عدم نظارت مسئولان مربوطه گلایه مندند؛ پس نظارت باید طوری باشد که به مردم فشار نیاید.

امام جمعه بروجرد ادامه داد: ملاقات مسئولان با مردم و روبرو شدن با مشکلات آنها باید در دستور کار قرار گیرد و در رده بالای کشور با انتخاب مسئولان شایسته و توجه به شایسته سالاری، مردم و مشکلات آنها دیده شوند.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه در این شرایط به مدیریت جهادی نیاز داریم، خاطر نشان کرد: در دهه فجر امسال میز خدمت در برخی از مساجد مناطق محروم بروجرد دایر شد که انتظار داریم بعد از دهه فجر هفته ای یک شب در مناطق محروم برای رفع مشکلات مردم دایر شود.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران روز به روز قدرتمندتر و شکوهمندتر از گذشته به کوری چشم دشمنان در حال توسعه و پیشرفت است.

امام جمعه بروجرد یادآور شد: از مسئولان می خواهیم بر بازار نظارت بیشتری داشته باشند و به این گرانی افسار گسیخته پایان دهند.


منبع: خبرگزاری مهر