به گزارش همسو نیوز، مهدی تاج درباره سفر پیر لوییجی کولینا، رئیس کمیته داوران فیفا به ایران گفت: بر اساس برنامه ریزی قبلی و دعوتی که از آقای کولینا در حاشیه برپایی کمیته مسابقات فیفا صورت گرفته بود، وی امروز برای تماشای دربی پایتخت به کشورمان سفر کرد. در بدو ورود، با ایشان جلسه بسیار خوبی داشتیم و این نشست‌ها در ساعات آتی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در زمان حضور رئیس کمیته داوران فیفا در ایران، علاوه بر اینکه وی دربی را از نزدیک به تماشا خواهد نشست، دو موضوع به صورت ویژه مورد پیگیری قرار می‌گیرد. بحث اول، موضوع استفاده از کمک داور ویدئویی است که در این باره در مقر فیفا با ایشان مفصل صحبت کردیم و مباحث در طول این سفر ادامه خواهد یافت.

تاج افزود: موضوع دیگر هم بحث کلیات داوری کشورمان در حوزه‌های بین الملی بود. به طور حتم، در این بخش می‌بایست برنامه ریزی داشته باشیم تا در بخش‌های بین المللی بتوانیم گام‌های بلندتری برای فوتبال ایران برداریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان خاطرنشان کرد: به طور حتم، فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور آقای کولینا در ایران نهایت بهره را خواهد برد و این تعاملات فوتبالی در عرصه‌های بین المللی در سال جدید با قوت بیشتر در همه ابعاد ادامه خواهد یافت.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر