به گزارش همسو نیوز علیرضا منصوریان عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم ذوب‌آهن و الوصل در چارچوب دور برگشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی با الوصل کار سختی برای ذوب‌آهن خواهد بود و دست هر دو تیم برای حریف رو شده است. اگر فردا پیروز شویم می‌توانیم صعودمان را جشن بگیریم اما تیم‌های جدول گروه ما بسیار به هم نزدیک هستند و ما زمانی می‌توانیم صعودمان را جشن بگیریم که شرایطمان برای مسابقه بعد مشخص باشد.

وی ادامه داد: نزدیکی تیم‌های گروه A حساسیت بازی فردا را دوچندان می‌کند. از سویی حریف چند بازیکن مصدوم داشت که به بازی فردا رسیدند و کار سختی را در مقابل این تیم خواهیم داشت که امیدوارم ا پیروزی بتوانیم مسیر صعودمان را هموارتر کنیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن ایران افزود: اولین هدف ما در مسابقه فردا کسب پیروزی و صعود به مرحله حذفی است و در این راه باید با برنامه باشیم و اسیر حواشی نشویم چرا که در آسیا هیچ چیز مشخص نیست و اتفاقات جالبی در گروه ما افتاده است. النصر که یکی از گران‌ترین تیم‌های آسیا و صدر جدول عربستان بود به ما و الوصل باخت و ما باید کلاه خود را محکم بچسبیم تا آن را باد نبرد و بازیکنانمان باید نکات تاکتیکی را به خاطر داشته باشند و بدون استرس عمل کنند.

وی با اشاره به صحبت‌های سرمربی الوصل پیرامون اشتباهات فردی افزود: نتیجه مسابقه مجموعه‌ای از اشتباهات فردی است و باید این اشتباهات رخ دهد تا نتیجه مشخص بشود. ما بسیار دقیق الوصل را آنالیز کردیم و با احترام به گفته سرمربی این تیم ما مسیر خود را می‌رویم و منتظر اشتباه فردی حریف خواهیم بود.

منصوریان به کامبک‌های تیمش اشاره کرد و افزود: ما با این برنامه به میدان نمی‌رویم که ابتدا گل بخوریم و بعد جبران کنیم و کامبک بزنیم. شاید این کامبک‌ها برای هواداران جذاب باشد اما برای ما عذاب‌آور است و انرژی زیادی را از ما می‌گیرد و ما تلاش می‌کنیم از ابتدا خوب بازی کنیم و دچار اشتباه نشویم.

وی پیرامون مصدومان و محرومان تیم خود بیان کرد: ما در بازی فردا محمدرضا عباسی را به دلیل مصدومیت در مقابل سپیدرود، مجتبی مقتدایی را به دلیل مصدومیت در برابر پیکان و زبیر نیک‌نفس را در اختیار نداریم که در مورد نیک‌نفس خطر رفع شده اما بایستی فیزیوتراپی شود. خوشبختانه ما با ۲۴ بازیکن آماده برای مسابقات مهیا می‌شویم و با مصدومیت و تغییر بازیکنان ساختار تیم دچار مشکل نمی‌شود.

سرمربی سبزپوشان با دعوت از هواداران برای حضور در ورزشگاه تصریح کرد: در لیگ برتر شاید بتوان بدون حضور هوادار نتیجه گرفت اما در مورد آسیا شرایط فرق می‌کند. در ابتدای حضورم در ذوب‌آهن تصور می‌کردم حمایت هواداران از ما خوب باشد. اگرچه در ابتدا عملکرد تیم خوب نبود اما با بهبود عملکرد ذوب‌آهن باز هم حمایت هواداران تغییری نکرد. ما فردا به یار دوازدهم خود نیز نیاز داریم و من از هواداران خواهش می‌کنم با حضور در ورزشگاه ما را حمایت کنند.

وی ادامه داد: یکی از دلایل پیروزی ما در بازی رفت مقابل الوصل، عدم حضور هواداران این تیم در ورزشگاه بود و ما نمی‌خواهیم فردا در خانه خودمان غریب باشیم. بازی‌های لیگ برتر هم فشرده است و هر تیمی می‌خواهد از خستگی ما استفاده کند و من مجدداً از هواداران خواهش می‌کنم با حمایت خود خستگی را از ما دور کنند.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر