به گزارش همسو نیوز فرهاد عبدالعلی پور پیش از ظهر چهارشنبه در بازدید از پایگاه‌های امداد جاده‌ای جمعیت هلال احمر، اورژانس و راهدارخانه‌های استان اردبیل تصریح کرد: تا بدین لحظه گزارشی از وقوع سیل و خسارات احتمالی آن در اردبیل اعلام نشده است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت نکات ایمنی توسط تمامی گردشگران و همشهریان، یادآور شد: غفلت از موارد ایمنی و پیشگیری‌های لازم زمینه ساز وقوع حوادث تلخ خواهد شد و انتظار همکاری و مشارکت مناسب در توجه به نکات تعیین شده هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل در ادامه از ارائه خدمات امدادی به مسافران نوروزی قدردانی کرده و تلاش‌های امدادگران و فعالان این حوزه را ارزشمند دانست.

دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران استان اردبیل یادآور شد: گردشگران نوروزی همزمان با روز طبیعت از اتراق و نزدیک شدن به حاشیه رودخانه‌ها به ویژه رودخانه قزل اوزن به دلیل بارش قابل توجه در حوزه بالادستی و افزایش حجم جاری آب این رود خودداری کنند.

وی ادامه داد: اتراق در پای کوه‌ها به دلیل احتمال ریزش و رانش کوه خطرناک بوده و هموطنان با توجه به شرایط موجود محل امنی را برای طبیعت گردی امروز خود انتخاب کنند.

[ad_2]
منبع: خبرگزاری مهر