حکیم ایگدری در حاشیه آغاز مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه گنبدکاووس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گنبدکاووس اظهار داشت: هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پائیزه کشور با شرکت ۶۲ چابکسوار در مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

وی افزود: در مسابقات هفته دهم ۶۲ راس اسب در ۶ دور یک‌هزار، یک‌هزار و ۲۰۰ و یک‌هزار و ۵۵۰ متری با هم رقابت کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: در پایان هفته دهم این مسابقات، در دور نخست یاسر جرجانی با اسب آتش‌امین‌دور و در دور ششم با اسب معرکه، در دور دوم آرمین آق آتابای با اسب حریف، در دور سوم ستار مهرانی با اسب طلادار، در دور چهارم علیرضا شاه‌میر با اسب بتودو و در دور پنجم بنیامین جرجانی با اسب اوکتای قرق عناوین برتر دورهای مختلف را کسب کردند.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان افزود: در رقابت‌های این هفته سوارکاران با اسب‌هایی از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد باهم رقابت کردند.

وی تصریح کرد: به مربیان، سوارکاران و صاحبان اسب‌های برتر در این هفته بیش از ۸۶۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی اهدا شد.

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان تاکید کرد: هفته یازدهم کورس پاییزه هفته آینده در گنبدکاووس برگزار و در فصل‌های بهار، تابستان، پائیز در شهرهای آق‌قلا، بندرترکمن و گنبدکاووس کورس‌های سوارکاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ن

منبع: خبرگزاری تسنیم