سرمربی منچسترسیتی معتقد است که خیلی بعید است که این تیم بتواند هر چهار جام قهرمانی را در این فصل به دست بیاورد.

به گزارش خبرگزاری همسو و به نقل از دیلی میل،، منچسترسیتی دیشب (شنبه) موفق شد با یک گل برایتون را از پیش رو بردارد و به فینال جام حذفی انگلیس راه یابد.

شاگردان پپ گواردیولا همچنان امیدوار هستند که هر چهار جام فصل را به دست آورند.

پپ گواردیولا بعد از صعود تیمش به جام حذفی انگلیس در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند هر چهار جام قهرمانی را از آن خود کند گفت‌: به نظر من تقریباً غیرممکن است که منچسترسیتی موفق شود هر چهار جام را تا پایان جام به دست بیاورد. ما به این مسائل فکر نمی‌کنیم و خوشحال هستیم که در این جای فصل امیدوار هستیم بتوانیم قهرمانی را در همه رقابت‌ها را به دست بیاوریم.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اضافه کرد: ما در لیگ رقابت پر فشاری با لیورپول داریم و تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم به عنوان قهرمانی دست یابیم. متأسفانه فشردگی بازی‌ها باعث شده است که ما در هر بازی یکی، دو بازیکنمان را از دست دهیم و این کار را برای تیم سخت کرده است.

سرمربی منچسترسیتی به درگیری واکر با علیرضا جهانبخش اشاره کرد و گفت‌: من این صحنه را ندیدم. آنچه همکارانم به من گفته‌اند این بود که او برخوردی با بازیکنان حریف نداشت. من او را به خاطر اینکه یک او یک کارت زرد داشت بیرون نکشیدم، بلکه واکر از همسترینگ پا دچار مصدومیت شده بود و به همین دلیل او را از بازی بیرون کشیدم.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

[ad_2]