به گزارش همسو نیوز، سرهنگ محمد رازقی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۰:۴۵ صبح امروز وانت پیکان که از مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان بعد از فهیم‌آباد نرسیده به پل فداییان در حال تردد بود که به علت ترکیدگی لاستیک چرخ عقب خودرو، راننده توانایی لازم در کنترل وسیله نقلیه را نداشته که از مسیر منحرف و پس از واژگونی با گارد کناری بزرگراه برخورد کرده است.

وی ادامه داد: پس از واژگونی وانت پیکان، بار گوجه آن به وسط بزرگراه خالی می‌شود و باعث می‌شود خودروهای عبوری به منظور جلوگیری از برخورد با وسیله مذکور از سرعت خود کاسته و ترافیک مقطعی در این نقطه به وجود آید.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس افزود: با رصد لحظه به لحظه و نقطه‌ای که کارکنان مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور فاتب از تمام نقاط سطح شهر تهران انجام می‌دهند، بلافاصله این موضوع به نزدیک ترین خودروی گشتی اعلام و تیم راهور به موقعیت اعزام شد.

رازقی اضافه کرد: پس از حضور به موقع پلیس و نیروهای امدادی در محل حادثه، راننده از خودرو بیرون آورده شد که خوشبختانه دچار مصدومیت و جراحت خاصی نبود.

وی یادآور شد: با توجه به هشدارهای مکرر پلیس درخصوص خلوت بودن معابر بزرگراهی در ایام عید و احتمال افزایش سرعت، به رانندگان مجدد توصیه می‌شود که با رعایت قانون و رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند، چراکه اگر راننده وانت پیکان سرعت مطمئنه را رعایت می‌کرد، می‌توانست خودروی خود را کنترل کرده و شدت آسیب کمتری به آن وارد شود. در این حادثه خوشبختانه به کس دیگری آسیب نرسید.

منبع: خبرگزاری مهر
[ad_2]