سرهنگ حسین ترکیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در اجرای طرح منطقه‌ای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر دپوی سوخت قاچاق در یکی از روستاهای حاشیه شهرستان اصفهان تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مقام قضائی به محل مذکور اعزام شدند و در بازرسی دقیق از محل، یک دستگاه خودروی کمپرسی که در قسمت بار آن یک تانکر سوخت زیر بار نخاله‌های ساختمانی جاسازی شده بود کشف شد.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در این عملیات مأموران در بازرسی از تانکر مذکور مقدار ۱۰ هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف و بعد از انجام مراحل قانونی به نمایندگان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تحویل دادند.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه هنگام بازرسی از مکان هیچ فردی حضور نداشت از تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان اصلی این پرونده خبر داد و گفت: مبارزه با قاچاق سوخت به عنوان یکی از اولویت‌های ناجا در دستور کار این پلیس قرار دارد و به شدت با عاملان این نوع از قاچاق مقابله می‌شود.


منبع: خبرگزاری مهر