سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم گفت: بر اثر برخورد دو خودرو در محور جعفریه دو نفر جان خود را از دست دادند و ۹ نفر هم مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری همسو، مهدی فراهانی درباره سانحه جاده‌ای در قم گفت: این حادثه شامگاه گذشته (جمعه نهم فروردین) رخ داد که در آن دو خودرو پراید و تیبا در جاده قم جعفریه حوالی کاروانسرای سنگی با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: پس از اعلام به اورژانس، به سرعت نخستین خودرو به محل اعزام و پس از بررسی‌های انجام شده، پنج دستگاه آمبولانس دیگر نیز به محل اعزام و اقدام به انتقال مصدومان کرد.

فراهانی بیان کرد: این تصادف متاسفانه دو فوتی یک خانم و یک آقا در محل داشت و ۹ نفر نیز مصدوم شدند و به بیمارستان‌های شهید بهشتی و امام رضا(ع) انتقال یافتند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ قم گفت: متاسفانه حال دو نفر از مصدومان نیز وخیم بوده و همزمان با عملیات احیا به بیمارستان منتقل شدند.

وی با اشاره به دیگر حوادث شب گذشته در قم گفت: حدود ساعت ۲۱ جمعه شب نیز سه تصادف در سه نقطه از شهر به وقوع پیوست که متاسفانه ۱۲ مصدوم بر جای گذاشت.

فراهانی اظهار کرد: یکی از این تصادف‌ها در بلوار آیت‌الله بروجردی، دیگری در جاده جنت آباد و سومین تصادف نیز در روستای سیرو بخش رقم خورد که به منظور خدمات رسانی به مصدومان هفت آمبولانس اعزام شد.

وی بیان کرد: برخورد خودرو جک باموتور سیکلت که منجر به مصدومیت یک نفر شد، برخورد دو خودرو سبک و برخورد پراید با مانع سه تصادف ذکرشده را شامل می‌شدند.

انتهای پیام

[ad_2]
منبع: خبرگزاری ایسنا