به گزارش همسو نیوز،فرایند ثبت‌نام در این دوره از نیمه بهمن ماه سال ۱۳۹۷ آغاز شده است و تا پایان این هفته کاری ادامه دارد. نام‌نویسی در دوره دکتری مهارتی (DBA) بانکداری دیجیتال تاکنون با استقبال خوب علاقه‌مندان مواجه شده است و تعداد افرادی که برای حضور در آزمون ورودی ثبت‌نام کرده‌اند از ظرفیت این دوره بیشتر است.

دارندگان مدرک کارشناسی‌ارشد در یکی از رشته‌های مدیریتی یا مهندسی می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند. علاقه‌مندانی که مدرک تحصیلی آنها از دیگر رشته‌های کارشناسی‌ارشد است، در صورتی که حداقل پنج سال سابقه کاری در مشاغل مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت داشته باشند، مجاز به حضور در این دوره هستند.
پذیرش نهایی افراد، منوط به قبولی در آزمون ورودی است که در بازه زمانی نیمه دوم اردیبهشت تا هفته نخست خرداد سال جاری برگزار می‌شود. اسامی پذیرفته‌شدگان نیز در خرداد ماه مشخص شده و کلاس‌ها پس از عید سعید فطر آغاز می‌شود.
به گزارش ستاد خبری مرکز فابا، دوره دکتری مهارتی (DBA) بانکداری دیجیتال را موسسه آموزشی فناوران فابا با همکاری دانشگاه تربیت مدرس، برگزار می‌کند.
محل ثبت‌نام و برگزاری آزمون این دوره مرکز فابا، به آدرس خیابان ایتالیا، پلاک ۳۴ و محل برگزاری کلاس‌ها دانشگاه تربیت مدرس به نشانی جلال آل احمد، پل نصر خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز فابا (۴۳۳۴۷ داخلی ۳۰۷) تماس بگیرند یا به سایت modaresbs.com مراجعه‌ کنند.

  • نویسنده : حسین رشیدی
  • منبع خبر : فابا سنتر