19 شهریور 1398

نمایشگاه بزرگ شمیم کربلا در شهرک واوان اسلامشهر برگزار می شود+عکس

نمایشگاه بزرگ شمیم کربلا روایت گر غدیر خم تا عصر ظهور در شهرک واوان شهرستان اسلامشهر خواهد بود برگزار می شود.

اسلامشهر Archives - همسو نیوز
19 شهریور 1398

نمایشگاه بزرگ شمیم کربلا در شهرک واوان اسلامشهر برگزار می شود+عکس

نمایشگاه بزرگ شمیم کربلا روایت گر غدیر خم تا عصر ظهور در شهرک واوان شهرستان اسلامشهر خواهد بود برگزار می شود.

06 مرداد 1398
شهردار شهرستان اسلامشهر مطرح کرد;

حل مشکل پل صالحیه به واوان نیازمند تصمیمات فراشهرستانی است

حسین طلا شهردار اسلامشهر گفت: برای مشخص شدن وضعیت نهایی پل صالحیه به واوان نیازمند تصمیمات فرا شهرستانی هستیم در همین راستا فرمانداری شهرستان موضع را با مجموعه استانداری مطرح کردند، اسناد تقدیم شده است و منتظر دستورات مقامات بالادستی هستیم.

11 تیر 1398

فرماندار اسلامشهر:تعیین چارچوب قانونی برای فعالیت کانال‌های مجازی اسلامشهر

به گزارش همسو نیوز-مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر،با تأکید بر نقش فضای مجازی بر اذهان عمومی و حفظ حریم مردم و مسئولان شهرستان،از تصویب چهارچوبی برای نظارت و کنترل فعالیت کانال‌ها در شبکه‌های مجازی خبر داد و گفت با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات، در صورت مشاهده هرگونه فعالیت در خارج این چهارچوب، با متخلف به‌صورت جدی برخورد قانونی انجام خواهد شد.

11 تیر 1398
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلامشهر خبر داد;

ایجاد گروه‌های دوام،خانه‌های هلال، کاروان‌های سلامت،کانون‌های دانش‌آموزی و گروه‌های دادرس در اسلامشهر

به گزارش همسو نیوز- رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان اسلامشهر ضمن تشریح فعالیت‌های مختلف هلال‌احمر در شهرستان اسلامشهر، عملکرد این سازمان در حوزه آموزش را خوب توصیف کرد و گفت: سال گذشته جمعیت هلال‌احمر اسلامشهر در حوزه آموزشی جزء سه اداره برتر استان تهران شناخته شد.

08 تیر 1398

رئیس اداره پزشکی قانونی اسلامشهر:کودک‌آزاری دارای کمترین سهم در پرونده‌های پزشکی قانونی اسلامشهر

به گزارش همسو نیوز-رئیس اداره پزشکی قانونی اسلامشهر از کاهش ۱۱ و ۱۲ درصدی در پرونده‌های نزاع و تصادفات در اداره پزشکی قانونی اسلامشهر خبر داد و گفت: پرونده‌های کودک‌آزاری در تمام سطوح آن، دارای کمترین سهم در شهرستان است.

06 تیر 1398

وزیر صنعت،معدن و تجارت:موفقیت در حوزه اقتصادی باعث پیروزی بر دشمنان می شود

به گزارش همسو نیوز-وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: ما در واردات پوشاک و نساجی شاهد ۳۱درصد کاهش و در صادرات آن شش درصد افزایش بودیم و این موضوع برای صنعت کفش کشور ۶۰ درصد افزایش صادرات و در واردات ۷۷ درصد رشد منفی داشتیم.

01 تیر 1398
رئیس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر خبر داد;

بیش از ۳۰هزار واحد صنفی در شهرستان مشغول فعالیت هستند

به گزارش همسو نیوز-رئیس اتاق اصناف شهرستان اسلامشهر تعداد واحدهای صنفی در شهرستان را ۳۰ هزار واحد عنوان کرد که نزدیک به یک سوم آن را واحدهای تولیدی تشکیل می‌دهد.

30 خرداد 1398

شهرستان اسلامشهر با داشتن 33 اتحادیه صنفی با کلان شهرها برابری می کند

به گزارش همسو نیوز-فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن تشکر از همکاری اصناف شهرستان در شرایط اخیر اقتصادی، آن را در کاهش نارضایتی مردم موثر خواند و گفت:علی رغم برابری تعداد اتحادیه‌ها شهرستان با کلان‌شهرها، اسلامشهرجز شهرستان‌هایی است که کمترین تخلفات صنفی را دارد.

30 خرداد 1398
رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اسلامشهر مطرح کرد;

تخصیص تسهیلات بانکی به فعالان اقتصادی اسلامشهر

به گزارش همسو نیوز-رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسلامشهر از حمایت‌های مالی دولت و تخصیص تسهیلات ویژه برای فعالان اقتصادی برای تثبیت اشتغال و همچنین راه‌اندازی اشتغال جدید خبر داد.

27 خرداد 1398
فرماندار شهرستان اسلامشهر مطرح کرد:

گسترش اشتغال مولد و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در شهرستان اسلامشهر

به گزارش همسو نیوز،مسعود مرسلپور، فرماندار شهرستان  اسلامشهر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار همسو نیوز،درباره وضعیت اشتغال و سرمایه‌گذاری در شهرستان، با اشاره به اینکه موضوع اشتغال مورد تأکید مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است گفت: «فلسفه اصلی جلسه ایجاد یک نظام هماهنگ برای انجام هر کار بود و خوشبختانه خروجی بیشتر جلسات به […]