استان ها

آتش‌نشانان فردیسی به ۳ حادثه رسیدگی کردندحسین عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از حادثه برخورد دو دستگاه خودرو ام وی ام ایکس ۲۲، و پژو ۴۰۵ در فردیس خبر داد و اظهار کرد: سریعاً از ایستگاه‌های عملیاتی ۱۰۴، ۱۰۳، تعداد سه دستگاه خودروی عملیاتی به همراه ۷ نفر آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: این حادثه منجر به واژگونی خودرو ایکس ۲۲ شده بود و پس از بررسی مشخص شد که این خودرو به سرقت رفته بود و خودرو پژو به تعقیب و گریز خودرو ایکس ۲۲ اقدام نموده بود که منجر به برخورد دو خودرو شده بود. نهایتاً هر دو خودرو تحویل عوامل انتظامی شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس در بخش دیگری از اطفای حریق یک دستگاه خودرو پیکان وانت در این شهر خبر داد و اظهار کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مبنی بر حریق خودرو در رزکان نو، سریعاً سه دستگاه خودروی عملیاتی به همراه ۶ نفر آتش نشان از ایستگاه‌های ۱۰۶ و ۱۰۷ به محل حادثه اعزام شدند.

وی عنوان کرد: یک دستگاه پیکان وانت سفید به دلیل اتصالی در قسمت سیم کشی موتور، دچار حریق شده که فوراً توسط نیروها اطفا و پس از ایمن سازی و ارائه توصیه‌های ایمنی خودرو تحویل مالک شد و نیروها به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

عاشوری همچنین عنوان کرد: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس مبنی بر حریق مسکونی در بلوار امام خمینی (ره) فردیس، سریعاً ۳ دستگاه خودروی عملیاتی به همراه هشت نفر آتش نشان از ایستگاه‌های ۱۰۱ و ۱۰۳ به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در طبقه اول یک ساختمان ۴ طبقه ۸ واحدی به متراژ تقریبی ۹۰ متر مربع، به گفته مالک حریقی به دلیل وجود مایعات قابل اشتعال در مجاورت شعله ایجاد شده بود که فوراً توسط نیروها اطفا و از گسترش حریق جلوگیری به عمل آمد و محل حادثه ایمن سازی شد.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا