ایران وب سازان
اجتماعی

آرزوی ۱۵۲۹ کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران از برآورده شدن آرزوی ۱۵۲۹ کودک تحت حمایت در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، محمد دهرویه به نحوه برآورده شدن این آروزها اشاره کرد و افزود: این آرزوها به شکل‌های متفاوتی از جمله؛ استقرار پایگاه جذب حامی در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی و ثبت در سایت حامی آرزوها انجام می شود.

وی با بیان اینکه سایت حامی آرزوها به آدرس  http://hamiarezooha.ir از ماه رمضان سال ۹۷ آرزوی کودکان را ثبت می‌کند، تصریح کرد: آرزوهای کودکان دسته بندی و برروی این سایت بارگذاری می‌شود.

رئیس اداره اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران مهمترین آرزوی کودکان را کمک هزینه درمان، هزینه سفرهای زیارتی، کمک هزینه فرهنگی – تحصیلی، لوازم اساسی منزل و اسباب بازی از مهمترین آرزوهایی است کودکان خواهان برآورده شدن آنها هستند.

دهرویه  با اشاره به اداراتی که بیشترین آرزوی کودکان را برآورده کرده اند، گفت:  در شهرستان‌ها؛ اداره کمیته امداد ملارد با ۲۳۴،  ورامین با ۹۱ و شهرقدس با ۸۲  آرزو  و در کلان شهر تهران؛ اداره کمیته امداد مناطق ۶و۷ با ۸۰ آرزو بیشترین آرزوی برآورده شده را به خود اختصاص داده اند.

وی یادآور شد: در سال گذشته آرزوی  ۱۵۲۹ کودک تحت حمایت برآورده شد که برای این آرزوها،  ۴۷۶ میلیون و ۹۵۳ هزار تومان از طرف خیران پرداخت شده است.

دهرویه با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۸ هزار و ۵۵۱ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، گفت: ۵۲ هزار و ۲۰۶ فرد خیر به عنوان حامی از این فرزندان حمایت می کنند.

انتهای پیام

منبع:خبرگزاری:ایسنا

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا