آغاز حرکت هیات دولت از اندیمشک و دزفول

آغاز حرکت هیات دولت از اندیمشک و دزفولعلی اکبر حسینی محراب در شورای اداری استان ضمن تبریک حلول عید سعید فطر، گفت: امروز در جلسه شورای اداری استان برنامه ریزی سفر هیئت دولت در هفته آینده را داشتیم و امیدواریم که با برنامه ریزی ها، اقدامات صورت گرفته و حرکت های مردمی که در استان شکل گرفته است سفر پرباری برای استان باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: در این راستا متنفذین، بزرگان و سران عشایر و ایلات استان پای کار هستند؛ مردم شریف دزفول و اندیمشک که سفر رئیس جمهور به استان از این دو شهر شروع میشود نیز پذیرای کاروان هیئت دولت خواهند بود.

استاندار خوزستان ادامه داد: پس از دزفول و اندیمشک حرکت هیئت دولت در شهرهای ایذه، شادگان، اهواز و سایر شهرهایی که در مسیر حرکت هیئت دولت است ادامه خواهد داشت و انشاالله سعی می‌کنیم اعضای هیئت دولت در عمده شهرهای استان حضور داشته باشند.

حسینی محراب اظهار داشت: امروز در شورای اداری تقسیم کار بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خبرگان رهبری و کمیته های مردمی صورت گرفت تا بتوانیم نیازهای واقعی استان را در قالب پروژه بیاوریم و برای آنها بودجه تخصیص یابد و بعد از مصوب شدن به اجرا در بیاوریم.

استاندار خوزستان ابراز امیدواری کرد: انشاالله با برنامه‌ریزی صورت گرفته سفر موفقی برای استان داشته باشیم و موجب رضایتمندی مردم استان باشد.

انتهای پیام

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع ایسنا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا