ایران وب سازان
ورزشی

آغاز روزهای سخت پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان سبب شده شاگردان برانکو طی یکی دو هفته اخیر فشار زیادی را تجربه کنند و این فشار نیز طی یک ماه آتی ادامه خواهد داشت.

ترافیک فصل پرسپولیسی‌ها از اوایل شهریور آغاز شده. پرسپولیسی‌ها روز اول شهریور در آبادان میهمان صنعت‌نفت بودند و سپس برای بازی با الدحیل در روز ششم همان ماه راهی دوحه شدند. پس از آن لیگ تعطیل و فشار بازی‌های پرسپولیس پس از اردوی شهریور ماه تیم‌ملی دوچندان شد. به این دلیل که پرسپولیسی‌ها ابتدا ۲۱ شهریور در تهران به مصاف نساجی رفتند و ۲۶ همین ماه در تهران میزبان الدحیل بودند. روز یکشنبه هم تیم برانکو میزبان سپیدرود بود و ۵ مهر باید با استقلال در دربی تهران بازی کند. طبق برنامه، پرسپولیس ۱۰ مهر هم در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان در دوحه به دیدار السد خواهد رفت.

۵ بازی پشت سر هم و بدون استراحت پرسپولیس در ۲۱ روز به معنای هر ۴ روز یک بازی است. آنهم در حالی که پرسپولیس با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی‌اش بازیکنان محدودی در فهرست نفرات خود دارد. البته ترافیک بازی‌های پرسپولیس محدود به همین مقطع نخواهد بود و قرمزها بلافاصله پس از اردوی تیم‌ملی در مهر ماه، ابتدا ۲۷ مهر با پیکان و سپس اول آبان با السد در تهران بازی خواهند کرد. بازی پرسپولیس و سایپا در هفته دهم لیگ هم در حال حاضر برای سوم آبان برنامه‌ریزی شده که احتمالا با تعویق یکی دو روزه برگزار خواهد شد. در صورت رسیدن به فینال لیگ قهرمانان، پرسپولیس ۱۲ و ۱۹ آبان هم به میدان خواهد رفت و این در حالی است که طبق برنامه ۱۳ آبان باید یازدهمین بازی لیگ برتری خود را مقابل ذوب‌آهن برگزار کند. صعود پرسپولیس به فینال آبانِ قرمزها را هم به شدت فشرده خواهد کرد و این در حالی است که پرسپولیسی‌ها یک بازی معوقه جام حذفی هم دارند و مشخص نیست چه زمانی به مصاف حریف دسته اولی خود، نود ارومیه، خواهند رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا