استان ها

آگاهی‌بخشی و تبیین‌گری مانع هجمه‌های دشمن است

آگاهی‌بخشی و تبیین‌گری مانع هجمه‌های دشمن استبه گزارش خبرنگار مهر، علی حجرگشت بعد از ظهر یکشنبه در حاشیه همایش مدیران مدارس دخترانه استان البرز اظهار کرد: سال تحصیلی گذشته سالی متفاوت بود اما با همه سختی‌ها ما موفق شدیم عبور کنیم.

وی بیان کرد: این نباید مانع برنامه ریزی ما برای سال تحصیلی جدید باشد. ما با تبیین می‌توانیم هوشمندانه از نقشه دشمن عبور کنیم و در این راه باید مأموریت‌ها و چالش‌ها به صورت کلی و جزئی مورد بررسی قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به نقش دانش آموز و اولیا در تمامی فعالیت‌ها به ویژه در اقدامات تبیینی افزود: باید در طول سال از هر فرصتی برای نشاط‌افزایی، آگاهی‌بخشی و تبیین‌گری استفاده کرد، تا بتوان در برابر هجمه‌های دشمن ایستاد و دانش آموزانی در شأن انقلاب تربیت کرد؛ همچنین ارتباط مستمر با اولیا، اثر بخشی و کارآمدی برنامه‌ها را افزایش داده و بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد.

وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین زمینه‌های نفوذ دشمنان به جوامع اسلامی، مسئله عفاف و حجاب است. باید در این راستا برنامه‌ریزی برای اقناع فکری دانش آموزان در ابتدا برای پذیرش قلبی و درونی حجاب و سپس به عنوان قانون کشور صورت گیرد و مدیران مدارس بر اساس سند تحول بنیادین به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش، در مسیر ترویج «حجاب و عفاف» قدم بر دارند.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا