اقتصادی

اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» در مهدیشهر تسریع شود

اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» در مهدیشهر تسریع شودبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمد رضا هاشمی صبح یکشنبه در در جلسه هماهنگی و پیگیری ایجاد قطب دامپروری شهرستان مهدیشهر به میزبانی استانداری سمنان بیان کرد: یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان، ایجاد قطب دامپروری مهدیشهر است و برای عشایر منطقه بسیار تأثیر گذار است.

وی با بیان اینکه اجرای قطب دامپروری قطعاً و یقیناً به نفع مردم و بویژه عشایر و دامداران خواهد بود، افزود: در اجرای طرح «ایجاد قطب دامپروری» در مهدیشهر تسریع صورت گیرد چرا که این طرح اهمیت بسزایی دارد.

استاندار سمنان با بیان اینکه امکانات استان برای اجرای هر چه بهتر این طرح که در زمره مصوبات سفر رئیس جمهور است، بسیج می‌شود، گفت: از امکانات و تجهیزات موجود برای تسریع در روند اجرای پروژه ایجاد قطب دامپروری شهرستان مهدیشهر به بهترین نحو ممکن استفاده شود.

هاشمی همچنین با بیان اینکه مسئولان امر مرتبط با اجرای پروژه قطب دامپروری تا کنون اقدامات خوبی را به انجام رسانده‌اند، ادامه روند اجرای این پروژه باید با جدیت دنبال شود، جهاد دانشگاهی، جهاد کشاورزی، فرمانداری مهدیشهر و… در این خصوص پیگیری و اقدامات خوبی را صورت داده‌اند که باید تقویت شود.

به گزارش مهر، طرح «ایجاد قطب دامپروری» بر روی به نژاد دام سنگسری از نوع گوسفند تمرکز دارد و قرار است در مهدیشهر به اجرای کامل در بیاید.

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا