ایران وب سازان
تهرانشهریمنتخب سردبیر

اجرای متمرکز کمک مومنانه در استان تهران و استمرار آن در ماه رمضان


به گزارش خبرگزاری همسونیوز انوشیروان محسنی بندپی عصر پنج شنبه در حاشیه برگزاری رزمایش همدلی و کمک مومنانه که در محل سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) شهرستان ری برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌ای که امروز برگزار شد تحت عنوان پویش بخشش کریمانه برای افراد نیازمند بود که با استفاده از این کمک‌ها برای کسانی که شغلشان را از دست دادند کمک‌هایی جمع آوری شد.

وی افزود: باید نگاه همه جانبه ای به این افراد داشته باشیم و باید شرایطی فراهم کنیم که این افراد و کسانی که نیازمند دریافت کمک هستند از این یاری‌ها بهره مند شوند.

استاندار تهران گفت: نهضت خوبی در شهرستان‌های استان و خود شهر تهران صورت گرفته که در شرایط فعلی حدود ۱۱۰ هزار بسته مواد غذایی و بسته‌های بهداشتی برای افرادی که از قبل شناسایی شدند جلساتی را در فرمانداری و در سپاه تشکیل شده بود این اقلام به دست این افراد رسیده است.

محسنی بندپی در خصوص نقش فرمانداری و استانداری در ارائه این بسته‌ها به افراد نیازمند گفت: افرادی که تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند شناسه دارند و بر اساس لیست پرداخت شده‌اند و برخی از افراد هم هستند که در این شرایط دچار مشکل شده‌اند و ما هدفمان این است که افرادی که در شرایط بیماری کرونا روزمزد بودند و به دلایل مختلف نخواستند تحت پوشش نهادهای حمایتی باشند توسط فرمانداری شهرستان‌ها، ائمه جمعه و بسیج شناسایی شوند و کمک‌ها برای آنها جمع آوری و ارائه شود.

وی عنوان داشت: تلاش ما این بوده که این کمک‌ها به صورت متمرکز باشد و این طور نباشد که خانواده‌ای از چند جا کمک بگیرد و خانواده‌ای بدون دریافت کمک بماند و ساماندهی شده و تدوام دارد که در استانه ماه مبارک رمضان شروع شده و در طول ماه مبارک نیز استمرار پیدا خواهد کرد.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا