ورزشی

ادعای خبرنگار روس: پرونده قضایی آزمون با ترک روسیه بسته می‌شودبه گزارش خبرگزا همسونیوز سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوال زنیت سنت پترزبورگ از چند ماه پیش درگیر یک پرونده قضایی در روسیه شده است که حاشیه‌هایی برای وی به دنبال داشته است.

طبق اعلام رسانه‌های روسیه، چندی پیش جلسه نخست از آزمون در روسیه برگزار شد و جلسه دوم هم در ماه فو (بهمن) برگزار می‌شود.

این موضوع به تازگی در رسانه‌های کشور فرانسه منعکس شده است. باشگاه خواهان به خدمت گرفتن آزمون است و رسانه‌های فرانسوی علاوه بر اشاره به خبرهای پیگیری لیون، به این پرونده هم پرداخته‌اند.

«ماکسیم ترانفسکی» روزنامه‌نگار رسانه‌های ورزشی روسیه در خصوص این پرونده گفت: در صورت خروج این بازیکن از روسیه، ماجرا عملاً مت می‌شود.

از سوی دیگر در شرایطی که گفته می‌شد آزمون در نقل و انتقالات ی تیم زنیت را ترک می‌کند، وی امروز جمعه در تمرین زنیت در شهر دبی حاضر شد. تمرینات میان فصل زنیت در کشور آغاز شده است و در فیلم‌های منتشر شده از این باشگاه، سردار آزمون هم در حال انجام کارهای بدنسازی است.

قرارداد آزمون با تیم زنیت این فصل به پایان می‌رسد. این مهاجم هنوز به درخواست زنیت برای تمدید قرارداد پاسخ مثبت نداده است و از سوی دیگر مدنظر چند باشگاه از جمله لیون فرانسه، نیوکاسل و یوونتوس ایتالیا قرار دارد.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 2 =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا