اجتماعیاخبار سربازی و نظام وظیفه

ارائه کارت واکسن کرونا برای اعزام به خدمت الزامی استرئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: کلیه مشمولان اعزام به خدمت ازتاخ اول دی ملزم به ارائه کارت کرونا به مراکز آموزش رزم مقدماتی وهای مسلح هستند .

به گزارش خبرگزاری همسونیوز به نقل از ایسنا،  تقی مهری در این باره اظهارکرد: با توجه به واکسیناسیون کووید ۱۹ حداکثری افراد و تلاش های صورت گرفته از سوی ستاد کل نیروهای مسلح  و وزارت ، کلیه سربازان نیروهای مسلح در مقابل واکسینه شده اند از این رو مشمولانی که از یکم دی ماه به بعد به خدمت اعزام می شوند می بایست برای تزریق دو نوبت واکسن کرونا اقدام کنند ،در غیر این صورت در یگان های آموزشی پذیرش نمی شوند.

وی ادامه داد: کلیه مشمولان اعزام به خدمت از یکم دی ماه ۱۴۰۰ برای پذیرش در مراکز آموزش رزم مقدماتی نیروهای مسلح ملزم به ارائه کارت هستند.

براساس گزارش سایت پلیس، این مقام ارشد انتظامی افزود: مشمولان می بایست در زمان باقی مانده با مراجعه به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن اقدام و بعد از تزریق دو نوبت واکسن کرونا به ه سلامت مراجعه کنند و گزینه دریافت کارت واکسن را انتخاب کرده و در نهایت کارت واکسن بارکددار را پرینت بگیرند.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

نوشته های مشابه

اسنپ
آموزشگاه رسانه
دامین ارزان قیمت
دکمه بازگشت به بالا