سیاسی

ارتش در حال حرکت به سمت فناوری های نو است

ارتش در حال حرکت به سمت فناوری های نو استبه گزارش خبرگزاری مهر، امیر حبیب الله سیاری در بازدید از غرفه نیروی هوایی ارتش در نمایشگاه جامع تربیت و آموزش آجا، گفت: سطح علم و فناوری در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بسیار بالا است. وی افزود: به علت اینکه نیروی هوایی یک نیروی تجهیزات محور است که می‌طلبد از سطح بالایی از علم و دانش برخوردار باشد. از این جهت می‌بینیم که هم دانشگاه شهید ستاری و هم مرکز آموزش‌های تخصصی هوایی دقت زیادی به این موضوع دارند.

معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به برگزاری نمایشگاه جامع تربیت و آموزش آجا، گفت: تا به امروز مجموعه توانمندی‌های آموزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران را کسی به صورت یکجا ندیده بود. به همین منظور در این چند روزی که نمایشگاه دایر بود استقبال خوبی از آن به عمل آمد. این نمایشگاه مجموعه آموزش‌های نظامی را از اول تا آخر خدمت به صورت یکجا به تصویر کشید.

امیر سیاری با اشاره به نقش فناوری در ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: بخش‌هایی که در این نمایشگاه به تصویر کشید نشان می‌دهد ارتش جمهوری اسلامی ایران به سمت فناوری‌های نو در حرکت است. زیرا تهدید و نوع آن در آینده با امروز فرق خواهد کرد. به همین دلیل هم مقابله با فناوری‌های آینده هم با الان فرق می‌کند. ما اگر به این موضوعات جدید توجه نکنیم قطعاً در آینده با غافلگیری فناورانه رو به رو خواهیم شد

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع:مهر

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا