استان ها

استان بوشهر در کاهش میزان طلاق جایگاه مطلوبی داردبه گزارش خبرنگار مهر، اکبر پورات سه‌شنبه‌شب در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با اشاره به فرهنگ ازدواج، کاهش طلاق، افزایش موالید و پایداری خانواده اظهار داشت: رتبه استان بوشهر در موضوع ازدواج مطلوب نیست ولی در کاهش طلاق وضعیت خوبی نسبت به دیگر استان‌ها دارد.

وی با اشاره به افزایش موالید، پیشگیری از سالمندی، زیست عفیفانه، مسکن و اشتغال جوانان بیان کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد در پنج سال اخیر با کاهش موالید مواجه هستیم که حل مشکل جمعیت در اولویت برنامه‌ها قرار گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به اشتغال جوانان در صنایع و شرکت‌های پارس جنوبی پرداخت و خاطرنشان کرد: جذب هزار نفر در صنایع و شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی یکی از اولویت‌های استان بوشهر است که مهم مورد تأکید وزیر نفت قرار دارد.

وی از برگزاری آزمون استخدام یک‌هزار نفر در پارس جنوبی در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: در این راستا اولویت با جوانان استان بوشهر است و تفاهمنامه‌هایی از سوی برخی دستگاه‌ها با منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی منعقد می‌شود.

در نشست شورای فرهنگ عمومی از آثار جدیدی تحت عنوان معصومه آل محمد (ص)، شرح زندگانی حضرت معصومه (س)، شرح زیارت حضرت معصومه (س) و تقوای قضائی و آسیب‌شناسی دادرسی رونمایی شد.منبع:مهر

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

کلاس های آنلاین گاج مارکت
دکمه بازگشت به بالا