استقرار ستاد اربعین استان تهران در نجف از ماه آینده/ هماهنگی برای برگزاری مراسم پیاده‌روی

استقرار ستاد اربعین استان تهران در نجف از ماه آینده/ هماهنگی برای برگزاری مراسم پیاده‌رویبه گزارش ایسنا، جلسه ستاد اربعین استان به ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران و با حضور کیهان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی، سید عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی، میرمحمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی، محمد علی‌مهری معاون هماهنگی امور اقتصادی، شفیقی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و دیگر مسئولان برگزار شد.

فخاری در این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای نوکری در مسیر اربعین امام حسین(ع) در سال جاری اظهار داشت: از آنجا که برگزاری مراسم اربعین مسبوق به سابقه می‌باشد، موضوعاتی همچون کمک‌رسانی، اعزام، اسکان و هماهنگی بین دستگاهی همچون سال‌های گذشته و بهتر از آن  باید انجام شود.

وی ادامه داد: دستورالعمل سال گذشته مرور و برای کسانی که مسئولیت دارند، تشریح شود تا کارها شروع شده و زمان را از دست ندهیم.

استاندار تهران تاکید کرد: تمرکز بر تامین منابع و دریافت کمک‌های مردمی انجام شود و برای اسکان زائرین و اعزام آنها ابتکارات لازم به کار گرفته شود.

فخاری به لزوم تهیه برآوردها برای پشتیبانی‌ مراسم اربعین اشاره کرد و گفت: ستاد استان در نجف از ماه آینده مستقر شود و کار را شروع کند، همچنین ظرفیت بخش خصوصی، جامعه خیرین و کسانی که به طور عمده می‌توانند کمک کنند، به کار گرفته و جلسه ویژه برای این منظور برگزار شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، در ادامه نیز هر کدام از روسای کمیته‌ها به تشریح اقدامات سال گذشته و الزامات فعلی برای برگزاری مطلوب مراسم پیاده روی اربعین پرداختند.

انتهای پیام 

این خبر را درهمسونیوز دنبال کنید

هم اکنون شما نیز می توانید اخبار ادارات، شرکت خود را با نام خود در همسونیوز منتشر نمایید.

ورود به سامانه ارسال اخبارمنبع ایسنا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا