استقرار ۸ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس در مصلی امام خمینی(ره)

استقرار ۸ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس در مصلی امام خمینی(ره)به گزارش ایسنا، امیر حاجی‌نورمحمدی درباره تمهیدات این شرکت برای نمازگزاران عید سعید فطر اظهار کرد: ضمن قبولی طاعات و عبادات به مردم و شهروندان پایتخت، فردا در محل برگزاری نماز عید فطر در مصلی امام خمینی(ره)، ۸ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه موتورلانس مستقر خواهد بود. 

حاجی‌نورمحمدی گفت: باتوجه به اینکه نماز عید فطر در مصلی اقامه می‌شود این اقدام با هماهنگی اورژانس تهران و ستاد اقامه نماز صورت می‌گیرد. 
مدیرعامل شرکت شهرسالم عنوان کرد: پرسنل مراکز ۳ و ۵ شرکت شهرسالم به منظور رفاه حال نمازگزاران در حالت آماده‌باش قرار دارند. همچنین اورژانس برای کمک به رفع هرگونه مشکل احتمالی در محل مستقر خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: همچنین در مراکز ۳، ۵ و ۶ شهرسالم که به ترتیب در پایین حسینیه ارشاد، میدان صادقیه و بلوار کشاورز قرار دارند، تمهیدات ویژه برای انجام واکسیناسیون لحاظ شده است. 

به گزارش شهر، حاجی‌نورمحمدی با اشاره به اینکه خطر شیوع کرونا همچنان در بین مردم وجود دارد، تاکید کرد: تمهیداتی برای توزیع ماسک در بین نمازگزاران در نظر گرفته‌ایم. به شهروندان توصیه می‌کنیم که توجه به نکات بهداشتی را در اولویت قرار داده و از انجام هرگونه عملی در راستای شیوع بیماری‌های واگیر خودداری کنند.

انتهای پیام

پایان/ همسونیوز

منبع ایسنا

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا