ایران وب سازان
دیگر رسانه ها

اظهارنظر مجری «سینما دو» درباره پخش نشدن در دهه فجر

به گزارش خبر گزاری همسو نیوز به نقل از ایسنا، حامد عنقا که شامگاه گذشته در «شب‌گشت» حاضر شده بود، درباره روی آنتن نرفتن برنامه «سینما دو» در دهه فجر گفت: ما در آستانه چهل سالگی انقلاب می‌خواستیم رویکردی انتقادی به سینما داشته باشیم و سینما را بررسی کنیم چراکه این چیزی که الان در سینما شاهد هستیم قطعاً آن چیزی نیست که دنبالش بودیم. در نظر داشتیم خیلی از کارگزارها را دعوت کنیم و در این زمینه حرف بزنند که گویا مصلحت نبود و اتفاق نیفتاد. به هر حال که به قول معروف دکمه‌هایمان برای این کت جفت و جور نبود!

بر اساس این گزارش، ویژه‌برنامه‌های جشنواره فیلم فجر امسال به دو برنامه «نقد سینما» با بهروز افخمی و «هفت» با محمد حسین لطیفی محدود شده است و سایر شبکه‌های تلویزیونی قرار نیست برنامه‌ای را در این خصوص روی آنتن بفرستند.

کارگردان و تهیه‌کننده سریال پدر همچنین درباره وضعیت فصل دو سریال «پدر» توضیح داد: رفتار شرافتمندانه این است که زمانی دوباره برگردیم که بتوانیم فصل دو را بهتر از فصل یک تحویل مخاطب بدهیم. اینکه ما بخواهیم صرفاً به خاطر فصل یک، مخاطب را در فصل دو نگه داریم یک رفتار اقتصادی است که ما به شکل‌های دیگر هم می‌توانیم آن را انجام بدهیم اما ترجیح می‌دهیم به مخاطبان احترام بگذاریم.

شب‌گشت با اجرای محمد سلوکی، کارگردانی محمدرضا رضائیان و تهیه‌کنندگی حمید مراوندی یکشنبه تا چهارشنبه حوالی ۲۳:۳۰ از شبکه دو روی آنتن می‌رود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا