ایران وب سازان
خبر ویژه

اعلام نشست‌ها و کارگاه‌های پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

به گزارش خبرگزاری همسونیوز، کمیته علمی جشنواره اسباب‌بازی با هدف ارتقای سطح دانش، آگاهی و مهارت فعالان صنعت اسباب‌بازی، پژوهشگران و علاقه‌مندان نشست‌ها و کارگاه‌هایی را با همکاری انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران و مشارکت اساتید برجسته دانشگاهی و پژوهش‌گران حوزه فرهنگ و هنر برگزار می‌کند.

بر همین اساس «آموزش و پژوهش در صنعت اسباب‌بازی»، «صنایع خلاق فرهنگی بازی‌های بوم‌ ساخت»، «آثار روان‌شناختی و تربیتی بازی و اسباب‌بازی» عنوان نشست‌های تخصصی پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی هستند.

همچنین «کارگاه آموزشی برندسازی، بازاریابی و فنون فروش موفق صنعت اسباب‌بازی» و «کارگاه آموزشی شخصیت‌سازی در بازی و اسباب‌بازی» در روزهای برگزاری این جشنواره برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در نشست‌ها و کارگاه‌ها می‌توانند به تارنمایhttp//irantoyfestival.ir مراجعه و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

یادآوری می‌شود جشنواره اسباب‌بازی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، شورای نظارت بر اسباب‌بازی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در برگزاری این رویداد مشارکت دارند.

پنجمین جشنواره ملی اسباب‌بازی با شعار «تمرین زندگی» ۷ تا ۱۳ دی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

منبع:خبرگزاری:مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه رسانه

اسنپ

ایده پردازان نظری
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

https://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
دکمه بازگشت به بالا